Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Basi 10:19, 25 maj 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Ogród Basi 10:18, 25 maj 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Ogród Basi 10:18, 25 maj 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Ogród Basi i Romka 10:17, 25 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry

I posadzony judaszek
Ogród Basi 10:17, 25 maj 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Ogród Basi 10:16, 25 maj 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Ogród Basi 10:16, 25 maj 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Ogród Basi i Romka 10:15, 25 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Ogród Basi 10:15, 25 maj 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Ogród Basi 10:14, 25 maj 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
Kwitną moje kaliny.







Ogród Basi i Romka 10:13, 25 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
I takie różne
Łubin samosiejka w polbruku, gdybym chciała go przesadzić napewno by się zmarnowałam, już kiedyś próbowałam Nie mam za dużo łubinów w tym sezonie.

Ogród w dolinie 10:13, 25 maj 2025


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
ajka napisał(a)
Myślałam, że moje kukliki są ładne, ale twoje wymiatają. Długo je masz? Może to kwestia czasu, aczkolwiek moje od zeszłego roku bardzo mocno urosły. Co to za odmiana?


To kuklik Geum 'Scarlet Tempest, z taka metką kupiłam i chyba nim jest. Sadziłam w 2023. Z opisu wynika, że to niska odmiana, rozrósł się tylko troszkę.

Ogród Basi i Romka 10:11, 25 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Na żółto azalia i taki irysek

Ogród Basi i Romka 10:09, 25 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Ogród Basi i Romka 10:07, 25 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
A dziś w ogrodzie, świeci słońce, trochę wieje, ale przyjemnie
Na początek hosty, knie jest za ciepło i narazie, odpuścić nie widzę ślimorów golasów, oby jak najdłużej tak było
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 09:59, 25 maj 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
Już miałam na niego nakrzyczeć, że wygniata mi pietruszkę…kto jeszcze nie ma skrzyń - dawajcie siatkę na krety/nornice.


Ogród Basi 09:11, 25 maj 2025


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
basia3012 napisał(a)








Co tu kwitnie?
Ładna kalina w formie drzewka
Ogród Basi 09:09, 25 maj 2025


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
basia3012 napisał(a)








taki masz ładny ten murek, nie szkoda go zakrywać szpalerem z cisa?
Szafirki w tych fajnych doniczkach świetnie wyglądają
Ogrodowe wariacje 09:03, 25 maj 2025


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
Wiaan napisał(a)
Proszę o Wasze zdanie, czy pomiędzy świerkami jest ok? Jest mi ich szkoda



Mi by nie było szkoda
Mam złe doświadczenia jeśli chodzi o wszelakie chujankopodobne dla mnie to zło - pijusy i pożeracze
Wszystkiego po trochu 08:53, 25 maj 2025


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies