Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 20:48, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
Ładny zachód dziś



Ogród z plażą 20:40, 23 maj 2025


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Kosaćce



Ogród z plażą 20:25, 23 maj 2025


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Turzyca Raurief mnie zachwyca



Ogród z plażą 20:15, 23 maj 2025


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Kasya napisał(a)
Beni kaze tez taka duza ? Większa od aureoli rosnie?


Tak, większe, choć są jeszcze takie

Ogród z plażą 20:05, 23 maj 2025


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Pierwiosnek Siebiolda



Porównanie moich hakonek
Greenhills i Beni Kaze do żółtej Auroli ( przeżyły dwie) - tak często zmieniałam im miejsce by im dogodzić, że już nie wiem, która jest która







All gold wszystkie wymarły.
Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 19:59, 23 maj 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
mrokasia napisał(a)
Parę wieczornych widoczków zostawiam. A jutro w ramach gleboterapii mam zamiar obsadzić nową przygarażową.

Co to jest to rozowe ? Orliki ?? No jakies wielkie…
Tez moglabys czasem podpisac mniej oczywiste sztuki
I stipa ogromna
To nowa ? Taka zieloniutka ?
U mnie nigdy zadna tak nie zimuje
A kalina to na caly ekran
Ogród z plażą 19:54, 23 maj 2025


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Czyściec Pink Cotton Candy





A to mój stary czyściec Hummelo

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 19:52, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
Kapusta tutaj (przed domem )ledwo żyje - ślimaki



Hosty do posadzenia, może jutro



Po prawej dynie siane przeze mnie. Ta ładna po lewej - siana przez mysz

Ogród z plażą 19:50, 23 maj 2025


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Buk Purple Fountain



Pokażę nasz ogród 19:49, 23 maj 2025


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4218
Do góry
Zgodnie z dekalogiem nie kupuję roslin bo mi sie spodobaly, raczej czegoś szukam. No chyba że czasem nie mogę się oprzeć

Ogród z plażą 19:48, 23 maj 2025


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Orlik Nora Barlow







Ogród z plażą 19:46, 23 maj 2025


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Nachyłek American Dream





Epimedium żółte


Wszystkiego po trochu 19:37, 23 maj 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
mirkaka napisał(a)


Azalie już te najwcześniejsze kwitną, reszta zaczyna, jeden rodek też się pośpieszył




a główne rh tak, w zeszłym roku podcięłam doły, bo całkiem placyk zarosły




Mirko, no zawału można dostać. Takie piękności wyhodowałaś, że rzucają na kolana. Przepiękne azalie, cudne rodki. Czarujesz je, rozmawiasz z nimi? Co robisz, ze takie cuda rosną?
Jak wysokie rosną Twoje azalie wielkokwiatowe? Czy na zdjęciu to Klondyke?
Czym nawozisz je i kiedy?
Ja wczoraj wywaliłam kolejnego rodka. Duży był ale już zbrązowiały mu kiście. Nie było nadziei na polepszenie. Szkoda ale cóż.
Mirko, czy Ty swoje rodki i azalie sadziłaś lekko powyżej poziomu gruntu, czy równo z gruntem?
Tyle pytań Ci zadałam, przepraszam. Ale kogo pytać jak nie Ciebie, mistrza.
Ps. Czy gdybym teraz posadziła kolejnego rodka to nie za późno rozcinać mu bryłą korzeniową?
Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 19:30, 23 maj 2025


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21524
Do góry
Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 19:29, 23 maj 2025


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21524
Do góry
Parę wieczornych widoczków zostawiam. A jutro w ramach gleboterapii mam zamiar obsadzić nową przygarażową.
Moje małe, zielone miejsce na ziemi... 19:23, 23 maj 2025


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Wafel napisał(a)
Piękne fiolety grają teraz na osiedlowej- kocimiętki





Asiu, to osiedlowa? Bajeczną rabatę stworzyłaś, masz talent dziewczyno
Ożankowy ogród 19:18, 23 maj 2025


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Ulina napisał(a)


Masz rację z pokrzywami, lecz będę musiała je odcinać od korzenia do kompostowania. Będę suszyć i ściółkować nimi. Narazie nie chce mi się robić gnojówki bo mało podlewam ogród z konewek. Może w przyszłości się zmieni gdy nie będzie etapu sadzenia i przesadzania.

Róże będą cudne u mnie już niedługo, słoneczka potrzeba






Ja gnojówki używam do podlewania pomidorów, ozdobnych nie podlewam gnojówkami Tylko nawóz i kompost

ładna azalia i chyba kalina ?
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 19:14, 23 maj 2025


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Kasya napisał(a)
Moze jeszcze popryskam dzisiaj ?

Gościa mialam




Gość śliczny.

Ja pryskam jutro, dziś zmarzłam w drodze z pracy, poza tym musiałam jakoś ogarnąć aprowizację dla dziecka i czekam na dostawę zakupów. Ma być późno, to już mi się nie chce jechać.
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 19:06, 23 maj 2025


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14137
Do góry



Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 19:05, 23 maj 2025


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14137
Do góry
Dzisiaj sadzę sobie radośnie paprotki od sąsiadki, małżonek kosi. I nagle woła: Judith, choć szybko! No to lecę, a on szerokim gestem pokazuje miejsce pracy i mówi: zachwyć się i szybko cykaj fotki, póki ten trawnik tak wygląda!
Tak, że ten… Pofociłam



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies