Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród pod lasem 16:38, 21 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Kalina Cascade







Kalina Molly Schoeder


Ogród pod lasem 16:36, 21 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry




Ogród pod lasem 16:34, 21 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry


Kalina Kilimandżaro Sunrise





Ogród pod lasem 16:31, 21 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry




Mały ogród w wielkim mieście - metamorfoza 16:30, 21 maj 2025

Dołączył: 04 maj 2020
Posty: 124
Do góry
Joanna lecę do Ciebie zobaczyć tę rabatę pod sosną. Znalazłam wcześniej tylko jedną chyba u Toszku.

Różanecznik to dobry pomysł, bo mi brakuje tu zimozielonego. Chyba tylko fiołki są zimozielone w tym towarzystwie.

Wrzucam fotki, jak to wygląda.






Jeszcze mi szałwia i jarzmianki trzy zostały do wsadzenia.
Niestety jarzmianka stały gołe bez doniczek przez kilka deszczowych dni. Wygonił mnie deszcz z ogródka i zapomniałam, że je już wyjęłam. Mam nadzieję, że się przyjmą mimo, że trochę obeschły przy dzisiejszym "upale".
Ogród pod lasem 16:29, 21 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry






Ogród pod lasem 16:27, 21 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry




Ogród pod lasem 16:25, 21 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry




Ogród pod lasem 16:23, 21 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry


Kalina Molly Schoeder


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 15:21, 21 maj 2025


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Łąka dostała ponownie płotek





Ja chcę magicznie kopiuj wklej od Ciebie do mnie
Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 14:46, 21 maj 2025


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Szałwie, szałwie... zaczynają.
Róże z lutewego sadzenia są marwne. Zdecydowanie nie jest to wina sadzonek, bo przszły piękne. Coś im tutaj nie pasuje.


Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 14:43, 21 maj 2025


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Ku pamięci... za rok, dwa fajnie będzie porównać. Pierwszy rok chyba zawsze jest najtrudniejszy, rabaty najbardziej puste.... będzie pięknie!

Ożankowy ogród 13:19, 21 maj 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1133
Do góry
Kadry, niektóre miejsca fajnie zagęszczone, niektóre trzeba plewić.



Oźankową rabatę zostawiłam w 2 miejscach, poza nimi zaczynam wymieniać ożankę na przywrotnika., bo chyba jest mniej kłopotliwy, choć u mnie też sieje się jak głupi
Ożankowy ogród 13:13, 21 maj 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1133
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kawał dobrej roboty zrobiłaś za tą wiatą U Ciebie kukliki szaleją, a u mnie te odmianowe po jednym sezonie zanikają, a dziki się sieje jak głupi.


Sylwia, kukliki stały się sztandarową wiosenną rośliną. Lubią moje mokradła po zimie

Niski ( do kolan) mocno pomarańczowy i wyższy pomarańczowy



Łososiowy i różowy


Jeszcze przyplątał się nie wiem skąd żółty, ale to narazie młodziak
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:12, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

Dzwońce po zimie zostały na stałe. Wieczorem słowik wyśpiewuje trele, nie widzieliśmy go, ale go słychać nawet w nocy.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:10, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Taka niespodzianka w łące. Na rabatach zanikł w łąkę przywędrował sam




zanikły za to orliki
Ożankowy ogród 13:07, 21 maj 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1133
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ula te brązowiejące zwijające się listki na rodku to może być fotoftyroza. Prewencyjnie opryskaj go i podlej przeciwko tej chorobie.


Sylwia, te liście to po przymrozku wiosennym, chyba ta odmiana bardziej wrażliwa. Ale chce zakwitnąć mimo że fotosynteza ograniczona
Chcę żeby rodki chciały u mnie rosnąć...okaże się za jakiś czas, każdego dnia zerkam na te otwierające się pąki


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:07, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Łąka dostała ponownie płotek



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:05, 21 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ożankowy ogród 13:04, 21 maj 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1133
Do góry
Gosialuk napisał(a)
I tu masz rację. Wszelkie kamienie, krawężniki i itp. są uciążliwe w pielęgnacji. A jak czasu mało, to lepiej poświęcić go na coś innego. Zwłaszcza jak ogród jeszcze się tworzy.
Pięknie masz zapączkowane róże. To Edenki? Kukliki piękne.


Po zeszłym sezonie, w którym róże dogorywały teraz wszystkie oszalały

Rabatowe -Nautica


Pnące -Eden

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies