Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Jeżówkowe-Love 23:26, 18 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Czekam na tę jedną chwilę ...

Annabelka w donicy ma pączusie

Ta w gruncie też
Jeżówkowe-Love 23:24, 18 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Znowu zdjęcia mam ..bo dziś wszystko bardziej niż wczoraj
Krwawniki bardziej
Ten w przechowalniku

To tu- to tam- łopatkę mam ! 23:22, 18 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Makusia napisał(a)
HAniu jak Ty pięknie oprowadzasz po swoim ogrodzie- Krystyna Czubówna ogrodnictwa normalnie Mimo, że głosu nie słychać, to opisy są fenomenalne.


Tembr głosu pani Krystyny to niedościgniony ideał.

Makusiu, wciąż pamiętam ten moment, kiedy zjawiłam się na forum. Zaglądałam na różne wątki, ale najcieplej zapamiętałam te, których właścicielki dzieliły się doświadczeniem i emocjami. Piękne zdjęcia można oglądać na Printereście, ale to często o wiele za mało, bo słów brak. Na swoim wątku staram się sprostać połączeniu słów z obrazem.

Na tarasie robi się wyjątkowo przyjemnie. Nie dość, że atmosfera jest już intymna, to doszły do tego doznania zapachowe i akustyczne. Ptaki świergolą, róże pachną, trawy szumią. A świat i jego problemy znikają gdzieś tam...
LO




Dębowe zakątki 23:21, 18 cze 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Ogród faktycznie bujny z roślinami .





Cudowne zdjęcie. Maki, takich nie mam u siebie. Kolor przecudnej urody
Ogród Małej Mi 2017 23:21, 18 cze 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Mimo chwastów w niektórych miejscach, jest pięknie, Chwastami się nie przejmuj. Znajdziesz czas to usuniesz, a życie ma swoje prawa, Trzeba patrzeć wyżej i dalej , a nie tylko pod nogi.

Też kaczek bym do Ciebie nie zapraszała. Drób, to drób. W jednym miejscu pasują, w drugim nie koniecznie. Widzę jak po sąsiedzku gospodarz puścił kury do sadu. 30 szt. I teraz ma 10 arów klepiska.

Fakt chwastów nie ma.




Dla Ciebie.. wrzuciłam na grupę ogrodowa.. tam sie szybciej wrzuca.. historyczne Comte de Chambord. W myśl zasady sprawdzone solidne zupełnie jak Ty



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:14, 18 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
JoannA napisał(a)

Dereń rośnie na osłoniętym stanowisku ale do godz. 15 ma słońce.
Gleba u mnie gliniasta. Przed posadzeniem zaprawiłam dołek próchnicą odkwaszoną wymieszaną z zakwaszoną i obornik przekompostowany.

Dzięki. Dużo zachodu ale efekt jest wspaniały.
Może kiedyś się zdecyduję ale chyba nie tym razem.
Ogród niby nowoczesny ale... 23:08, 18 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10353
Do góry
Magda70 napisał(a)
Dziś byłam nad jeziorem więc jest nowa porcja zdjęć...




Ogrodowo i widowiskowo i roślinnie wszystko u Ciebie piękne, ale na chwilę obecną najbardziej mi się podoba miejsce na drewno
Od trzech lat szukam pomysłu na przechowywanie drewna i niebudowanie tradycyjnej drewutni
Chyba właśnie mam pomysł Dzięki
Malwowy ogród 23:08, 18 cze 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
Gosialuk napisał(a)

Jakie śmieszne pomponiki. Kocimiętkę masz bardzo ładną. I super warzywnik.
Też czekam na pokaz różany.
Kicia mała i duża świetne.


Kocimiętkę uwielbiam. Nie każda odmiana jest ładna. Zaczynałam z jakąś totalną pomyłką ale teraz mam takie jak lubię.

To tu- to tam- łopatkę mam ! 23:07, 18 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Srebro z bordem cudownie się podkreślają, naparstnice zawsze świetnie się komponują w ogrodach nawet jak wędrują gdzie chcą potem. Stipa nie chce u mnie zimować buuu


Mnie stipa zaskoczyła. Nie spodziewałam się, że ciężka glina jej się spodoba.



Liliowce Stella d'Oro




Malwowy ogród 23:04, 18 cze 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
AniazUroczyska napisał(a)
Mohitka poznaje świat, fajne doświadczenie
Widzę Elu, że u Ciebie rdza też zaczyna malwy atakować. U mnie liście już zupełnie brązowe.


Aniu, rdza u mnie co roku atakuje malwy.
W tym bardzo podstępnie. Rosły pięknie, zielone olbrzymie krzaczory i w ciągu kilku dni weszła rdza. Obrywam liście ale już widzę, że zagłada. Czy zdążą zakwitnąć ?



A ja tak kocham malwy
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 23:02, 18 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10353
Do góry
Johanka77 napisał(a)
A tu chyba tę brzozę wsadzę


Ale jak to? Brzozę do brzóz chcesz dać??? No szok i niedowierzanie
Ja to się nie znam ale marikenowi chyba za dużo w nogi to niezbyt dobrze (wizualnie i estetycznie estetyką moją oceniam, bo ogrodowo i naukowo to nie wiem )
To tu- to tam- łopatkę mam ! 23:01, 18 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Kiedy wysiewalas naparstnice? Musze u siebie na bialej rabacie dosadzic a nasiona bylyby lepsze, bo nie musialabym kopac


Wczesną jesienią rozsypałam nasionka. Wczesną wiosną przesadzałam siewki w różne miejsca. Trudno przewidzieć kolor. Można wysiać teraz. One są odporne.

Pamiętajcie o ogrodach 22:59, 18 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
greg66 napisał(a)
Dziś przyszła paczka od p.Godlewskiego via funkia.pl
jeżówki i hosty





Ajajaj piękne duże sadzonki
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 22:55, 18 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Dzisiaj był upał potem grzmiało i spadł deszcz a teraz mgła
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 22:54, 18 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Wyobraź sobie że nagietki zeszłoroczne. Przezimowało mi kilka. Rozrosły się i są wielkie. Na tym zdjęciu są dwa krzaczki..

W grudniu

Początek lutego
To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:50, 18 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
KasiaLangier napisał(a)
Najbardziej podobają mi się "malarskie" plamy kolorów Pozdrawiam serdecznie


Plamy i plamki raz jeszcze.

Duet róży Bonica i Souvenir du dr Jamain





przetacznikowiec Red Arrow, plamki tworzą tło



Zakwitł dzwonek Poszarskiego. Przydaje się na czas oczekiwania na bukiety hortensji.



Wschodnia wystawa, pod okapem. Trawa w tym miejscu nie chciała rosnąć. Suche placki zamieniłam na pasek różności. Lawenda daje radę, choć słońce ma tutaj do 14-15.

Migawki z ogródka 22:50, 18 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry


Giardina, penstemon

I taka mała robótka na liście - ścieżka do ułożenia tutaj...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies