Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Sałatka pokrzywowa 19:11, 18 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
Będzie sesja. Zaległych zdjęć mam na 100 postów, ale dam żyć i wrzucę tylko parę

Zdjęcia pomieszane, trochę z piątku i niedzieli, trochę wczorajszych.




Nawet zielsko potrafi być malownicze i wczuć się w klimat


Poniżej mój patent na ochronę pojedynczych egzemplarzy przed ślimakami - wiadro jest od strony ściany, z domu nie widać, ze ścieżki tym bardziej
Ogródkowe perypetie:) 19:10, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry


Doświadczalnia bylinowo-różana 19:09, 18 cze 2020

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Do góry



Kolorystyczny majstersztyk
Perełki perełeczki w twoim ogrodzie,myślisz że ten pentsemon paul.. to ma szanse u nas przezimować
Muszę się przyznać że ta linaria canon J Went też od tygodnia gości u mnie ale nie z siewu ino z przestępstwa . Legalnie dostałam taką w fiolecie od Łucji,obydwie siewne okrutnie
Ogródkowe perypetie:) 19:08, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry


i orlik maleństwo
Ogródkowe perypetie:) 19:03, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry

w tak małym ogródku jest i miejsce na warzywnik


Ogródkowe perypetie:) 19:01, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry



Ogródkowe perypetie:) 18:57, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry



Ogródkowe perypetie:) 18:54, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry



Ogródkowe perypetie:) 18:52, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry

Matka daj dziubaska

Rozpoznawanie chorób i szkodników 18:49, 18 cze 2020

Dołączył: 18 cze 2020
Posty: 1
Do góry
Witajcie. Do mojego powojnika przyczepiły się jakieś robale. Larwy? Gąsienice? Czy możecie mi pomóc w ustaleniu co to jest i jak to zwalczyć? Całe meble są obsypane czarnymi kulkami ( czyt. odchodami)
Pamiętajcie o ogrodach 18:49, 18 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Dziś przyszła paczka od p.Godlewskiego via funkia.pl
jeżówki i hosty



a tu złapałem za łopatę i zrobiłem nową grzędę
od lewej będą szły seslerie a pomiędzy nimi czosnki (Szuberta, Krzysztofa itd) potem tłem chyba będzie bodziszek Rosemoor (bo mam to przesadzę) a przed nim będą szły w tonacji niebieskiej przetaczniki, sząłwie i jeszcze nie wiem co a żeby nie było tak jednostajnie to może białą gaurę i parę jeżówek jeszcze - no zobaczymy (mamy czas)



Ogródkowe perypetie:) 18:47, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry



Ogródkowe perypetie:) 18:46, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry


Topiary z bukszpanu i cisa 18:42, 18 cze 2020

Dołączył: 02 lut 2018
Posty: 44
Do góry
Potrzebuję pomocy. Mam 3 wielkie cisowe prawie kulki Nie wiem jaka to odmiana. Mają ok. 30 lat - to jedyna wiedza, jaką przekazał mi były właściciel. Są zdrowe i po zabraniu spod nóg darni czują się dużo lepiej.
Mam problem z jednym z nich. Ostatnie ulewy i wichury ujawniły jego wnętrze - był wiązany drutem. Ów drut puścił i biedaczyna rozkłada się nieestetycznie. Co robić? Drutować na nowo, czy mocno przyciąć z nadzieją, że złapie formę? To ten osobnik z lewej:






Ogródkowe perypetie:) 18:41, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry


Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 18:40, 18 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Nadal nie wiem bo nadal leje...
Mam jezioro za domem heh czeka mnie rozmowa z sąsiadem powyżej żeby sobie wodę odprowadzał gdzie indziej...

Ogródkowe perypetie:) 18:39, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry
Odespałam wprawdzie dawno, ale dopiero teraz mam czas
Cd. Ogródkowych perypetii

Ogród bez reguł 18:38, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
galgAsia napisał(a)

No to jeszcze raz


No powiem Ci… (i Tobie Magaro Dagmaro też ) że dziś przez te twoje róże to prawie zbłądziłam…
U trawkarza mojego brałam stipę i miał takie fajne małe pnące różyczki… i już je widziałam w tej stipie… i już kolory oglądałam… i się opamiętałam

Ale powiem Wam tu w tajemnicy, że za chwilę stanę się posiadaczką zaniedbanych 200 metrów pod lasem nad jeziorem… i tam jest spory róży krzak Psssst…!
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 18:30, 18 cze 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Johanka77 napisał(a)
Poranna skarpa.

Stipa maluje piękne obrazki.




Muszę jeszcze raz powtórzyć bo absolutnie piękne ujęcie. Bardzo mi się podoba palenisko. Robiliście na zamówienie?
Ogród Basi 18:13, 18 cze 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10949
Do góry
gierczusia napisał(a)
Jesssku jakie rabaty od linijki a tam w rabacie takia biała mikro budowla z okienkiem , to co to za cudo ??


Elu, to ścianka z której wychodzi rurka z wodą. Poszukam zdjęcia zrobionego w dzień.



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies