Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 16:01, 18 cze 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2283
Do góry
Przepieknie! Moze byc i bombastycznie

Co to za roślina w centrum kadru?

Gożdzikowa - wiejski ogród 16:00, 18 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Już po moich kocimiętkach...

Pół godziny i mamy jeziorko..fotki godz po głownej ulewie to już co nieco opadło

woda za kostki plus 5cm podeszwy u kapcia


Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 15:57, 18 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Johanka77 napisał(a)



Pięknie, a szczególnie to ujęcie idealnie
Blaski i cienie nowego życia 15:55, 18 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Jeszcze stipa, która w gruncie nie chciała rosnąć w donicach od Anitki odżyła



A coś małego od Kasi okazało się goździkiem jakimś miniaturowym.

Blaski i cienie nowego życia 15:50, 18 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Ta bouquet parfait piękna, taki pokrój jak lubie. Czy Twoje róże od cięzaru wody też takie wymordowane sa? U mnie dziś ulewa za ulewą Pozdrawiam


Te w pełni rozkwitnięte kwiaty niestety po deszczach są do wycięcia.
Ale deszcze dla róż w porze kwitnienia jest dobry. Byle się kieduś skończył.

Od sąsiadki uchodowałam sobie wiciokrzew japoński. Zaczyna w tym roku pięknie kwitnąć a przy tej okazji pachnie. Puściłam go po słupku.

W Kruklandii 15:50, 18 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
I moje ulubienice z różowych
Princess AoK (w tym roku kwiat ma większy niż sam krzak ) i Mary Rose (też mocno nie odstaje wielkością kwiatu od PAoK)



Przerabianie ogródka pod swój gust 15:48, 18 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Lubie to wieczorne swiatlo.



Stipe w tej fazie to chce sie ciagle glaskac


Dalia mnie rozsmieszyla








Pięknie masz Trawniczek jak ta lala
Cudnie zestawione rośliny Mmmm miodzio
W Kruklandii 15:47, 18 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Eglantyne, Gardener's Friend


Boscobel, Darcey Bussell
Blaski i cienie nowego życia 15:43, 18 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
Zdrowe masz Edenki, dają popis. Moja już złapała czarną plamistość. Odkryłam również mrówki pod dwiema różami, masakra.


Ja w edenkach też mam mrowiska. Sama nie wiem jak z nimi walczyć. I nawet mam między różami czosnki skalne i też nie ma to znaczenia. W dodatku z roku na rok więcej tych mrówek.

W tym roku też ładnie urosły Artemis, ale narazie pojedyncze kawiaty rozkwitły a całe kiście w pąkach.

W Kruklandii 15:42, 18 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Lady Salisbury, Gartentraume jakaś sfatygowana


Princess Anne w tym roku to potffór. Nie wiem czy nie będę przesadzać gdzieś na tyły...
Dopiero zaczyna nieśmiało



Za to Rose de Rescht niziutka. Karzełek taki


Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 15:36, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
A tu chyba tę brzozę wsadzę

W Kruklandii 15:31, 18 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
deszczowymaj napisał(a)
Juzia ślicznie masz ogród faktycznie jak malowany


Dziękuję!

Blaski i cienie nowego życia 15:29, 18 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Iwonka napisał(a)


Przepiękna ta róża, coś mnie te edenki prześladują
Mrówek i mszyc też mam mnóstwo, no i oczywiście ślimaków nie brak. Taki rok...
Za to pszczół dużo, w glediczji miałam chyba kilka uli


Super masz te rabatki, wypełnione po brzegi. Fajnie wyglądają te różne odcienie zieleni, jest tak spójnie.



Edenki dadzą się lubić. Kupuj

Ta rabata letnia cieszy najbardziej od lipca kiedy hortensje kwitną. Rzeczywiście po wielu latach coraz pełniejsza i mnie cieszy. Brakuje na niej tylko wiosny w nadmiarze

Kupiłam też bza kolumnowego, może Ci się spodobać
Mały a już kwitnie.

Ogród pod lasem 15:29, 18 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21536
Do góry
April napisał(a)
No faktycznie piękne, szkoda że ja się takimi pochwalić nie mogę.
U mnie to raczej spotkanie robocze, burza mózgów i takie tam. Można będzie się intelektualnie wyżyć




Tiaaaa, a potem wszystkie stoją i wzdychają . Ze mną na czele.
Kokiet z Ciebie pierwsza klasa.
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 15:27, 18 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Johanka77 napisał(a)
Powoli wkracza lawenda.
I przy okazji kilka chwastów, które lubię i których nie usuwam



O Łaaałłł Jak pięknie Jak to wszystko buchnęło No bosko no
Ogród pod lasem 15:23, 18 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
April napisał(a)
No faktycznie piękne, szkoda że ja się takimi pochwalić nie mogę.
U mnie to raczej spotkanie robocze, burza mózgów i takie tam. Można będzie się intelektualnie wyżyć



Rozumiem, że to są zdjęcia z Twojego ogrodu?
Blaski i cienie nowego życia 15:21, 18 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
abiko napisał(a)
Jakbyś mszyc ani skoczków na różach nie miała.. takie zdrowe liście. Ładny kolor tej G.


Mszyce były, pryskałam tytoniem.
Teraz ciągle pada więc spokój.

Goethe mu super kolor którego nigdy na zdjęciach nie widać

A tu marketówki - narazie kolor się zgadza. Miały być białe


Jeżówkowe-Love 15:17, 18 cze 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
deszczowymaj napisał(a)
Czupryna Perełkowca

Kulki piwoni

Goździk




Znajomy widoczne,
Tylko jeżówek nie widać kwitnący kwitnących
Pięknie Asiu
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 15:15, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
A teraz pytanka aranżacyjne.
Co myślicie o tym, żeby te hosty i hakone Beni Kaze dać w stópki Miłorzębu?


Blaski i cienie nowego życia 15:14, 18 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ja ma w ogrodzie przy strumieniu dwa takie mrowiska prawie jak leśne, a widzę, że próbują kolejne takie w trawniku stawiać A mrówki to już mam praktycznie wszędzie



Ty możesz im na to pozwolić

Ku pokrzepieniu Edenki dopiero się rozkręcą po deszczach takich jeszcze nie miałam.



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies