Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

LeŚnicZaNka 17:12, 17 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 17:11, 17 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 17:11, 17 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 17:10, 17 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 17:05, 17 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 17:04, 17 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Czas na fotki Będą chronologiczne. Zaczynam dwa tygodnie temu

MW, Souvenir de St. Annes, Princess AoK

LeŚnicZaNka 16:38, 17 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Pastella
LeŚnicZaNka 16:37, 17 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:36, 17 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Zapach ogrodu 16:28, 17 cze 2020


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
Zapach ogrodu 16:26, 17 cze 2020


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
kwitły bzy, rododendrony, tulipany, kaliny, derenie i pozostałe rośliny
Zapach ogrodu 16:23, 17 cze 2020


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
Witam po dłuższej nieobecności. Kończę ogarniać ogród i jestem coraz bliżej końca. Właściwie to tylko dosieje trawę i zrobię front (nowe nasadzenia)i będzie koniec. Kilka fotek zbliżeniowych na rośliny w ogrodzie. Tak było w maju
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 16:20, 17 cze 2020

Dołączył: 14 lip 2019
Posty: 9
Do góry
BASIA8 napisał(a)


Czy wokół studzienki jest beton?


Tak. Jest tam beton. Nie wiem po co, nie wiem dlaczego aż tyle i dlaczego tak krzywo?
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 16:18, 17 cze 2020

Dołączył: 14 lip 2019
Posty: 9
Do góry
A jakby nie kombinować za wiele i po prostu zrobić dookoła obwódkę z bukszpanu? A między obwódką a studzienką posadzić szałwie, lawendy albo perowskie? Przy chodniku do domu mam posadzone bukszpany na zmianę z lawendą, byłoby powtórzenie. Mam też 2 malutkie jeszcze tamaryszki w donicach, widziałam gdzieś że one tak się pokładają, może gdyby poszerzyć tą obwódkę to dałoby się je tam dosadzić? Czy to już za dużo? Spać mi nie daje ta studzienka...
Brzozowy raj 16:17, 17 cze 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 451
Do góry
Takie tam z góry

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 16:15, 17 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry



Nie znam odmian
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 16:15, 17 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
będzie szał tylko czemu w środku?

czarny kwitnie



Świetny okaz
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 15:58, 17 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Margarete napisał(a)
Zaczyna się też u mnie w przedogródku mój macierzankowo- tojeściowy spektakl




Slicznie Ta tojeść jest świetna - szkoda tylko, że tak żółto kwitnie. Przydałaby mi się

Artemis jest przepiękna. Jej bukiety wyglądają jak gotowe na ślub
Ogród do odnowy 15:56, 17 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Biała szałwia




na tamik maleńkim zdjęciu nic nie widać, poerwsze kwiatki gaury, bodziszek oksfordzki





Slicznie masz

Ten klonik bardzo ładny. Zresztą wszystkie klony są ładne
Ogród do odnowy 15:45, 17 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Mandżurski wyjątkowo w tym roku wygląda


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies