tez mam tego liliowca...muszę go chyba bardziej wyeksponować...mam jeszcze jeden rodzaj ...tez wysoki o żółtych kwiatach, ale liście ma znacznie szersze od tej twojej odmiany Ewo i później kwitnie..
Musielismy to zrobic, bo elewacje juz od 8 lat chcemy zmienic,balkon trzeba bylo malowac z rusztowaniem a i tak go nie uzywalismy. Do tego to strona wschodnia i deszcz nam padal do srodka. Pokoj syna jest teraz maly i przez ten balkon dosyc ciemny. Dojda okna dachowe i pokoje sie powieksza i sciana przesunie na zewnatrz. W kazdym pokoju dojdzie pare metrow. I problem balkonu odpadnie.
Tak wyglada moja sypialnia obecnie
Dzisiejszy obrazek - róże widziane z góry
I wiśni zamierają gałązki, co widać na zdjęciu. Biedne te moje drzewa owocowe. Już w zeszłym roku pozbyliśmy się śliwy. Wolałabym o nie powalczyć, ale nie wiem czy się uda. Pryskaliśmy czymś na grzyby, ale jakoś nie widać, że to coś pomogło.