Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z wilkiem zamkn. 08:30, 17 cze 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Magleska napisał(a)





Oj , jak fajniutko
Mamy te same lampy

Uwielbiam taka zieleń,
Jak nie jest jeszcze spalona przez słońce
Małymi krokami-Ogród Wioli 08:26, 17 cze 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)


Zza ogrodzenia....



Koniec



Wiolu ,
Pięknie
Tak uporządkowany
Moje klimaty
Pszczelarnia 08:17, 17 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Tojest taki liliowiec, który kwitnie jako pierwszy - wart propagowania:







tez mam tego liliowca...muszę go chyba bardziej wyeksponować...mam jeszcze jeden rodzaj ...tez wysoki o żółtych kwiatach, ale liście ma znacznie szersze od tej twojej odmiany Ewo i później kwitnie..

Ewo piękne portrety roślin
pozdrawiam
Mirkowy ogród (początki) 08:04, 17 cze 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Wygląda na derenia. Łodygi zielonkawe?

Gosiu też mi na derenia wygląda a łodygi ma zielone.
Przerabianie ogródka pod swój gust 07:46, 17 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Musielismy to zrobic, bo elewacje juz od 8 lat chcemy zmienic,balkon trzeba bylo malowac z rusztowaniem a i tak go nie uzywalismy. Do tego to strona wschodnia i deszcz nam padal do srodka. Pokoj syna jest teraz maly i przez ten balkon dosyc ciemny. Dojda okna dachowe i pokoje sie powieksza i sciana przesunie na zewnatrz. W kazdym pokoju dojdzie pare metrow. I problem balkonu odpadnie.
Tak wyglada moja sypialnia obecnie
Mus owocowy w miejskiej dżungli 07:35, 17 cze 2020


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Do góry
Dzisiejszy obrazek - róże widziane z góry
I wiśni zamierają gałązki, co widać na zdjęciu. Biedne te moje drzewa owocowe. Już w zeszłym roku pozbyliśmy się śliwy. Wolałabym o nie powalczyć, ale nie wiem czy się uda. Pryskaliśmy czymś na grzyby, ale jakoś nie widać, że to coś pomogło.

i


Ogród do odnowy 07:30, 17 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Gosiek33 napisał(a)



Dziś pokazał pierwszy kwiatek i zaczyna powoli lekko zielenić listki






Uwielbiam takie klimaty Ladnie sie hakone z bodziszkiem komponuja.
Wizytówka - moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 07:24, 17 cze 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Dzień dobry z dębowego lasu cd lata w różnych ujęciach
Pierwsze morele w tym roku posadzone drzewko



Ogród bez reguł 07:17, 17 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
galgAsia napisał(a)




Ale lista fajna!
Jak ściąga na maturę
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 07:09, 17 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Moje typy:

Striptease
Kasya napisał(a)


Frances Williams
Kasya napisał(a)

Olivia Bailey Langdon
Kasya napisał(a)
A przy ostatniej jest tyle możliwości, że się nie podejmuję
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies