Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi
19:59, 16 cze 2020
Troche ogrodu, bo ostatnio tylko o szyciu i Danusia mnie wygonie na inne forum
Kwitnie facelia, wyobrazcie sobie co tam sie dzieje

a i dachu naszej nowej altany chyba nie pokazywalam. Teraz kolej na dachowke ale troche przerwy bedzie zanim sie dalej prace posuna.Emus juz do pracy musi a jak sie pogoda poprawi to rzeba siano robic.
Kwitnie facelia, wyobrazcie sobie co tam sie dzieje
a i dachu naszej nowej altany chyba nie pokazywalam. Teraz kolej na dachowke ale troche przerwy bedzie zanim sie dalej prace posuna.Emus juz do pracy musi a jak sie pogoda poprawi to rzeba siano robic.