Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Życie w wiejskim ogrodzie 18:56, 16 cze 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Johanka77 napisał(a)


Cześć Chłopaku!
Jest.. jak zwykle…

idelanie


Hej Asiu Mój grajdołek Geranium dla Ciebie w podziękowaniu

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 18:53, 16 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)

Na bogato pięknie.
Paprocie też ci porosły wielgachne
Ogrodowe marzenie Mrokasi 18:52, 16 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
mrokasia napisał(a)
Takiego mam gościa

No super zapytaj czy ślimaki lubi lub może chociaz nornice ?
Życie w wiejskim ogrodzie 18:50, 16 cze 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
A_gawa napisał(a)
Przemku, u Ciebie miłość do ziemi i rośliny widać w każdym kącie. Motywujesz do działania!
Ogród jak z babcinych opowieści o sielskiej wsi.
Fantastycznie móc choć na zdjęciach pooglądać Twoje dzieło. Pozytywnie zazdroszczę Pani Przemkowej.
Szczere gratulacje.


Witam Cię bardzo serdecznie w moim ogrodzie, dziękuję za te wszystkie miłe słowa.

Ogród tworzę od lat, wprowadzam wciąż zmiany, wcielam w życie nowe pomysły. Cieszę się ogromnie że moje poczynania ogrodowe przypadły Ci do gustu. Zapraszam częściej , pozdrawiam



Z ogródka na wsi 18:49, 16 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Zaczęła też szałwia biała

Z ogródka na wsi 18:48, 16 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Nie wiem, może się powtarzam, ale Lykkefund też kocham Oj...na syfex w stopce nie patrzymy...nie mam weny żeby tam sprzątać póki co heheh...




I zaczynają ostróżki I pierwszy raz firletka Rosea...widać na zdjęciu? To te różowo-łososiowy punkciki


Aaaa I ślazy...do dosiania
Ogrodowe marzenie Mrokasi 18:47, 16 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21536
Do góry
Takiego mam gościa
Z ogródka na wsi 18:44, 16 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Climbing Iceberg...piękna, ale szkoda że kwitnie tylko raz...zapach subtelny ale jak zakwontei w masie to wyczuwalny z kilku metrów ...

Ale na te masę muszę poczekać jeszcze do końca tygodnia...


I dwa razy nn-ki...
Choroby i szkodniki akacji, akacja, robinia - Robinia 18:43, 16 cze 2020

Dołączył: 16 cze 2020
Posty: 1
Do góry
Witajcie,
mam problem z kilkuletnią robinią. Początkowo wydawało się, że zastartowała wolno po zimie, ale teraz widać wyraźnie, że nie rośnie prawidłowo. Korona nie jest gęsta jak w latach ubiegłych a liście mają przebarwienia jak w załączniku.
Macie może pomysł co to może być i jak jej pomóc?
Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.

Z ogródka na wsi 18:42, 16 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Ogólny rzut okiem


Zaczynają penstemony


I lilie


I wiesiołek Rosea

Z ogródka na wsi 18:40, 16 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Bardzo ładny wydaje mi się misz masz goździków, knauti, napastnicy I ostrózek...




Queen od England


Comtesse Sugar (czy jakoś tak)


Zaczynają krwawniki muszę dosadzić..
Ogród bez reguł 18:34, 16 cze 2020

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Do góry
O takie


Życie w wiejskim ogrodzie 18:29, 16 cze 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Wspaniałe widoki Właściwie to mam wrażenie jakbyś mieszkał w ciepłych krajach. Takie róże, szałwie, przetaczniki? U mnie większość jeszcze w pąkach. Kilka zaledwie róż otworzyło pąki.
Ogród warzywny jak zawsze zachwyca.
Przepiękne masz nasadzenia w donicach


Ewo u mnie maj był bardzo deszczowy, w sumie to wciąż dużo pada przez co ogród jest wspaniale nawodniony i soczysty. W ubiegłym roku o tej porze była susza, wszystko było wcześniej ale to podlewanie ręczne spędzało sen z powiek.

Donice to mój konik, w tym roku mocno ograniczyłem ilość ale nie zrezygnowałem z jakości.



Ogród Basi i Romka 18:20, 16 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Trochę więcej ogrodu






Taki rojnik mi zakwitł


Czarny bez trochę poszarpany przez piesia

I ostatnia piwonia czeka na swój rozkwit
Życie w wiejskim ogrodzie 18:18, 16 cze 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
ElaS napisał(a)


Ja w temacie - harmonogram, to podstawa. Korepetycje jakieś, gdzieś dajesz Zapisałabym się.
Piękniście masz w ogrodzie. Zdjęcia też super


O ogrodzie mógłbym opowiadać bez końca tylko czasu brak, może kiedyś to się zmieni.
Zostawiam trochę czerwcowych kadrów ...



Mój ogrodowy pamiętnik 18:14, 16 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
violaskom napisał(a)

Jak już raz kupiłaś, to będziesz mieć zawsze. Jeśli chodzi o hakonki, to mogę się podzielić Stripe it Rich. Sprawdź sobie jak wygląda i jeśli będzie Ci ta odmiana pasować to nie kupuj. Dam Ci trochę swojej.


Kupiłam już w końcu wczoraj tę Sunny i zapłaciłam więc jak szkółka nie okaże się niewypałem to wreszcie będę ją miała.
Bardzo ci dziękuję .
A dzisiaj znalazłam takie cuda na agreście. Prawie goły się ostał.



Życie w wiejskim ogrodzie 18:08, 16 cze 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Juzia napisał(a)
Coś Ty Przemo zrobił ze swoim ogrodem!?!?!?!

Nie wierzę, nie poznaję, jestem w szoku ... prawie jak Ty




Nic mu ostatnio nie robiłem, ogród ewoluował tylko Ciebie dawno w nim nie było



Dla odmiany czas na zmiany... 18:08, 16 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Przy okazji naparstnice, które same się wysiały w różnych dziwnych miejscach nie pytając nikogo





Zalałam Obornik wodą... Czekam

Hej. A pytanie mam... Czy ktoś robił gnojówkę ze skrzypu polnego? Czy ten skrzyp tak samo ma przegnić tak jak pokrzywa i przestać się pienić?

Bo to mój pierwszy raz
Przerabianie ogródka pod swój gust 18:05, 16 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Basia_KRK napisał(a)
Kasiu, jak zwykle zachwycam się stipami, czosnkami i jarzmiankami Czy czosnki główkowate (jak już rozkwitną) mają podobny kolor do szałwii? Zastanawiam się, czy można je zestawić na jednej rabacie, czy się będą "gryzły"?

One sa bardziej bordowe, a jak przekwitna?Hmm musze poszperac w zdjeciach i dam ci znac Tam tez sa szalwie pomiedzy nimi.

Nie mam lepszych fotek- tu szalwia byla prawie przekwitla.No mlodziutka rabata, wiec nie bylo wtedy jeszcze efektu.





a to dzisiejsze
Moim zdaniem najpiekniejszy bodziszek- rosemoor










Dla odmiany czas na zmiany... 18:00, 16 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry

Jaram się

Moje pierwsze w życiu własnoręcznie wychodowane jarmuże



Posadziłam je z sałatą. Razem dadzą radę. Od razu przykryłam firanką żeby bielinek się nie przedarł

Trzymajcie kciuki to jarmużowa premiera w moim ogródku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies