Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogródek Ewy 15:31, 16 cze 2020


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry



Ogródek Ewy 15:28, 16 cze 2020


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Pachnideł ciąg dalszy.



Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 15:27, 16 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Zakątek z bratkami i kotami..


Dęby dość późno startują. Zdjęcie jest z 7 maja i na razie to chude patyki

4 czerwca dęby są już zieleniutkie i przybył nowy kot




Sałatka pokrzywowa 15:27, 16 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Mgduska napisał(a)
Dziecko mi przysłało zdjęcie śpiącego kota. Jest to moim zdaniem zdjęcie dnia, więc wklejam:


wygimnastykowany
Ogródek Ewy 15:25, 16 cze 2020


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
ryska napisał(a)
Czy to z Twojego ogrodu tak pachną piwonie? Aż u mnie czuję ten cudowny zapach
A tak serio to mam zapytanie co słychać w Twoim ogrodzie?
Buziaki

Witaj Renatko. Co słychać w ogródku? Słychać wołanie roślin o wodę, to co ostatnio spadło z nieba nie wystarczyło a woda w studni się skończyła.
Twoja dziecina po małych perypetiach z kretem zaczęła się zberać.
Wstawię kilka fotek pachnideł bo to ich czas.
Twoje dzieciątko.



Sałatka pokrzywowa 15:25, 16 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Mgduska napisał(a)
Dziecko mi przysłało zdjęcie śpiącego kota. Jest to moim zdaniem zdjęcie dnia, więc wklejam:


O żesz... Ale pozycja... Ja już bym nie wstała
Ogrodowo zakręcona. 15:12, 16 cze 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2427
Do góry
kasiab napisał(a)
Jeju jaki cudowny az sie wierzyć nie chce że taki maluch może cokolwiek zniszczyć...
Nie to co nasza psinka +35kg

Niestety nie ma świadomości że jest dość okazała i do dzisiaj próbuje przejść przez oczko w siatce leśnej w myśl zasady: " jeśli glowa sie zmieści to retsza też"


No maleństwo to nie jest Widziałam jaką Ci zrobiła demolkę przy ostatnich drzewkach

Ale jak nie wybaczyć, jak kocha
Sałatka pokrzywowa 15:06, 16 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
Dziecko mi przysłało zdjęcie śpiącego kota. Jest to moim zdaniem zdjęcie dnia, więc wklejam:
W Kruklandii 14:48, 16 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Juzia napisał(a)








To nie jest normalne jak tak można ? no jak
Ogród w remoncie 14:45, 16 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Margerytka40 napisał(a)


Ma dużo słońca ale też sporo wilgoci w nóżkach. Ja mam ciężką glebę, trzyma wilgoć. Na piaskach pewnie trudniej by mu było



Mmmmm no boski widok
Ogród w mieście-ogrodzie 14:39, 16 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Andrzej_ napisał(a)


O łał Bajka
Ogród w mieście-ogrodzie 14:39, 16 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Andrzej_ napisał(a)


Wszystko wszystkim .. ale powiedz mi ..jak Ty to robisz ,że Twój powojnik bylinowy stoi ? hmm mój ni chu chu nie chce ..leży bezczelnie
Ogrodowo zakręcona. 14:38, 16 cze 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1896
Do góry
Jeju jaki cudowny az sie wierzyć nie chce że taki maluch może cokolwiek zniszczyć...
Nie to co nasza psinka +35kg

Niestety nie ma świadomości że jest dość okazała i do dzisiaj próbuje przejść przez oczko w siatce leśnej w myśl zasady: " jeśli glowa sie zmieści to retsza też"
Zieleń, drewno i antracyt 14:33, 16 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
antracyt napisał(a)
U mnie też kosy jedzą, ale ciągle tego sporo.

Czy taka pleśń na przerobionym oborniku nadaje się na rabaty? Mam ją w jednym miejscu i nie wiem czy w czymś przeszkadza czy nie.


Nie wiem nie znam się ..ale pleśń to chyba nic dobrego,może przepłucz tą część pod wodą i osusz na słoneczku
Funkie - Hosta 14:29, 16 cze 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Monika wspomniałem o archaicznych czasach i zostałem "panem Zbyszkiem" sie mówi trudno

znalazłem zdjęcia z 2013 (czyli nówki prawie) pokazujące co mogłoby być gdybym o nie zadbał a nie dzielił i przesadzał



było na bogato i były eksmisje


teraz trudny powrót do przeszłości
Ogród bez reguł 14:23, 16 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry


Skarpa w ogrodzie 14:18, 16 cze 2020

Dołączył: 16 cze 2020
Posty: 1
Do góry
Witam, to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość
Problem polega na tym że nie mam pojęcia jak zagospodarować tak dużą skarpę a w ogrodnictwie jestem zielony więc proszę o wasza pomocjakieś pomysły??
Gożdzikowa - wiejski ogród 14:08, 16 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
gobasia napisał(a)



[img


To kocimiętką? Jaką odmiana?
Bylinowka super się prezentuje. Ale faktycznie, musisz urobić córkę na powiększenie rabaty. Ale byś wtedy poszalała

Pozdrawiam
Życie w wiejskim ogrodzie 14:03, 16 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Gardener27 napisał(a)




Przemek, malowałeś czymś ławkę/ławki? Przecierałeś czy coś innego? Ta tutaj ma takie ciemniejsze fragmenty, a myślałem że one u cibeie one jednakowym kolorze ... Fajny efekt

Cała reszta, jak zawsze
Naturalne nawozy do ekologicznego ogrodu 14:03, 16 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
Czy taka pleśń na przerobionym oborniku może zagrozić roślinom? Mam ją w jednym miejscu i zastanawiam się czy dawać ten fragment obornika na rabaty czy nie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies