W ogródku emerytki
23:50, 15 cze 2020
Danko, to nie power, to uzależnienie
No, nie mam silnej woli, jedziemy do J.G.,a tam tyle szkółek [całe 4
] pełnych cudnych roślin i jak nic nie kupić
Oczywiście potem problem, gdzie to wsadzić
, ale jakoś wciskam
I zawsze zachwycam się widokami
Rudawy Janowickie.


To Połom w Wojcieszowie, stamtąd mam żwirek [za całe 50 zł za tonę
]
To w Górach Ołowianych, pasmo w Górach Kaczawskich.
No, nie mam silnej woli, jedziemy do J.G.,a tam tyle szkółek [całe 4
Oczywiście potem problem, gdzie to wsadzić
I zawsze zachwycam się widokami
Rudawy Janowickie.


To Połom w Wojcieszowie, stamtąd mam żwirek [za całe 50 zł za tonę
To w Górach Ołowianych, pasmo w Górach Kaczawskich.
