Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród pod lasem 16:13, 12 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Wracamy do ogrodu a konkretnie do warzywnika


Ogród pod lasem 16:09, 12 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Wypad na zapłocie
Ogród pod lasem 16:02, 12 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Ogród pod lasem 16:00, 12 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Ogród pod lasem 15:57, 12 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 15:48, 12 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
A taki mam widok z tarasu.

Ogród pod lasem 15:47, 12 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 15:36, 12 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Zaczyna się irysowy spektakl
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 15:32, 12 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Lubię ten mój przechowalnik.

Zeszłą jesienią z racji obdarowania przez tarcię powiększył się znacznie. Pochłonął krzewuszkę i w tym roku zaczęła mi się podobać. W trawniku była jakaś taka bez wyrazu.
Ogród bez reguł 15:23, 12 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Jabłuszek na Oli mnogo Lilie królewskie za chwilkę zaczną


A tak poza tym, to u mnie wszędzie róże teraz, gdzie nie spojrzeć - róże... A mam ich tylko kilkanaście krzaków Więc ja już nie wiem, co pokazywać...

Ogród pod lasem 15:21, 12 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Dla niezdecydowanych na zachętę

Kwartetowe włości

Migawki z ogródka 15:18, 12 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Coś tam ode mnie
Żar się leje z nieba, w cieniu 32 st.
White Gruss an Aachen, Chippendale Gold, Darcey B., Lady of Shalott, Alchymist, busz Zephirine D. i Teasing Georgia
Ogród bez reguł 15:17, 12 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ascot



Jeżówki już za chwileczkę, już za momencik
Ogród bez reguł 15:11, 12 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 15:08, 12 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Trochę wody dla ochłody

Ogród bez reguł 15:06, 12 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Dziś u mnie masakra temperaturowa...+27C w cieniu... a jutro ma być jeszcze gorzej...
Bardzo sucho. Mam dylemat - czy podlewać teraz wodą wodociągową, a deszczówkę zostawić w zapasie czy podlewać deszczówką w nadziei, że spadnie deszcz i doleje...
Od początku miesiąca spadło ok 10l wody/m2. Jestem przerażona...

Dzisiaj ledwo wyszłam do ogrodu, to już miałam dosyć. Jestem mało odporna na wysokie temperatury, właściwie to wcale Więc zrobiłam tylko to, co było absolutnie niezbędne: podlałam pomidory i uzupełniłam paliki, podlałam ogórki i cukinie, i wyściółkowałam je ściętą trawą, pozbierałam trochę pałętających się przydasiów i zaniosłam do piwnicy. Wlazłam na drzewo i zerwałam trochę czereśni (ale się potem lepiłam od mszyc, bleee...)

Ptasi gaj 14:46, 12 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Ze spaceru. Laczka ciągle ta sama co poprzednio że str 736-737 tylko zmienia się.








Ogród do odnowy 14:45, 12 cze 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Gosiek33 napisał(a)




Już???
Cudny
Ogród do odnowy 14:44, 12 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
JoannA napisał(a)
Koniecznie zdjęcia wstaw jak zakwitnie bo to będzie zjawiskowy widok.




Jak zakwitną to będę się chwalić

na razie taki kwiatek - okiem patrząc jest bardzo ciemny

Działka prawie w Borach Tucholskich 14:26, 12 cze 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies