Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Gosialuk 13:33, 11 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Katte napisał(a)
Hej , u mnie wszystko się lepi .... jak na przyssawkach ..heheh .




U mnie to samo. Dolane na maxa. Ale koszania też jest. Trawa rośnie jakby w wyścigach startowała.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Dorii 10:34, 12 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
U mnie zbyt mokro nie jest, choć kilka dni temu trawnik ciumkał.
Ostatnie dwa dni miało padać ale tylko przedwczoraj wieczorem mżawka była. I mgły z rana.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 10:37, 12 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 15:32, 12 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Lubię ten mój przechowalnik.

Zeszłą jesienią z racji obdarowania przez tarcię powiększył się znacznie. Pochłonął krzewuszkę i w tym roku zaczęła mi się podobać. W trawniku była jakaś taka bez wyrazu.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 15:36, 12 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Zaczyna się irysowy spektakl
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 15:48, 12 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
A taki mam widok z tarasu.

____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Misia 18:55, 12 cze 2020


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Ale pięknie u Ciebie irys już w dalszej fazie niż u mnie a jak szałwia u Ciebie?? ja siałam i dużo sadzonek miałam ale po wysadzeniu do ogrodu jakoś słabo rośnie, znaczy w ogóle nie rośnie
____________________
Misia - Między brzozami
TAR 19:06, 12 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7227
coraz ładniej u Ciebie sie robi ja dzis prawie skonczylam poludniowa, czekam tylko na zamowione Cupressiny, ktore chce posadzic wzdłuż ogrodzenia, robia ładne tło i ja osobiscie je uwielbiam. Jutro z poludniowej wywalam Tamaryszka, zamieniam go miejscówką z brzozą zwyklaczka. Poludniowa robi sie powoli lesno bylinowa. Jutro dosadze hosty i smialki darniowe. Ja to jestem powalona, swoje smialki Tobie oddalam i zamowilam kolejne Ale jakbys do mnie kiedys jechala, to mozesz mi z kepki troche odciac, nie pogniewam sie.

I cos czuje ze za 2 sezony bede likwidowac czesc trawnika i albo poszerzac rabaty albo (co mi sie bardziej podoba) zrobie wyspe
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Johanka77 21:16, 12 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ale ładnie! A ten Twój przechowalnik to śliczna rabata
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Dorii 23:04, 13 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Misia napisał(a)
Ale pięknie u Ciebie irys już w dalszej fazie niż u mnie a jak szałwia u Ciebie?? ja siałam i dużo sadzonek miałam ale po wysadzeniu do ogrodu jakoś słabo rośnie, znaczy w ogóle nie rośnie


Dziękuję

Zauważyłam że szałwia najlepiej rośnie jak się sama wysieje bądź jest wysiana wcześnie wprost na rabatę.
Wysiewałaś w domu?
W tym roku nic nie siałam ale jest sporo siewek i zaczynają pokazywać kolorki. Możesz podjechać to coś niecoś ukopiemy.
A jak werbena?

____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies