Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Działeczka Asi :) 23:07, 11 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 23:07, 11 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
sylwik69 napisał(a)





Sylwia, jaki u Ciebie progress! Jaka trawka!

A stipy masz obłędne? Jaka odmiana na ostatnim zdjęciu? Bo taka wysoka...
Ogród bez reguł 23:07, 11 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10347
Do góry
galgAsia napisał(a)

Tak teraz wygląda mój ogród i jestem w tym widoku zakochana

Asia, wcale się nie dziwię, powielam Twoje uczucia

I Dziewczęta Wszystkie Kochane, baaaardzo dziękuję Wam za wsparcie, róża kupiona nadal mi się podoba i nadal budzi we mnie poczucie winy

1. Łucja, mój Małżonek dzisiaj stanął na stanowisku, że te dwie róże powinny zostać, a Mamusi kupić coś innego trzeba (wspominał o pokrzywie, ot, żartowniś)
2. Johanka - grzmiało dziś potężnie.
3. Wdech i wydech zaliczam za każdym razem jak obok róży przechodzę.
4. Asiu galgAsiu - jak Ty prawdziwa czarownica to i ja mądra mogę być.
5. Na grzędzie mi dobrze, przemyślałam, nie oddam, jeszcze jaki byle chłystek taką wypasioną grzędę zajmie i co wtedy?
6. Walić po łbie - podtrzymuję po trzykroć.
7. Róża do donicy i zadołowanie - to już przesądzone, na pewno dopytam o szczegóły tej operacji.
8. Lilie i pelargonie - dalej na "nie", ale biorąc pod uwagę to co się wydarzyło wczoraj, nic już więcj nie napiszę.
9. Wino dla Zuzy zostało.
10. Hani za po-refleksyjne pocieszenie - dziękuję.

A z tym wątkiem - pisałam już u Ewy-Andy - będzie, no nie mogę grzędy nadużywać w nieskończoność To nie tak, że ja się kryguję czy coś w ten deseń, ale jak siedzę na działce gdzie net słabuje, to o wątku nawet nie myślę, no nie da rady Wrzucić jedno, dwa zdjęcia czasem na forum - ok, da radę, w bólach, ale żeby tak przysiąść, coś więcej pokazać - no serio nie da rady Patrząc po ilości zeżartych postów, dubli i przerw w dostawie netu - nie miałoby to sensu, a frustracja wielka Ale pokażę Wam ten bajzlownik, obiecuję

EDIT: P.S. nie napisałam wczoraj, że penstemona też kupiłam, zapomniałam?/nie zauważyłam?... eh, taka moja asertywność ogrodowa choć ten penstemon przy róży to pikuś nie grzech
Ptasi gaj 23:06, 11 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
CD

Jeszcze orliki







Ogród w skali mikro -pączkowanie :) 23:04, 11 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
gierczusia napisał(a)

Giardina jeszcze nigdy nie była tak piękna



Łoooooo!!!!!
Działeczka Asi :) 23:04, 11 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Kilka fotek na pamiątkę

Ptasi gaj 23:02, 11 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
CD



Róża new dawn z ogromną ilością Paczków





Po lewej hoina kanadyjska po prawej gałązka liścia dęba blotnego. Urosła ok 35 cm prawie wszystkie mają takie przyrosty

Ogród z uśmiechem 22:56, 11 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
jolanka napisał(a)


Jolu co to za roślinki na pierwszym i ostatnim zdjęciu?
Wiewióry urocze, super tak podglądać naturę.
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:55, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)
I kilka obrazków....

Asia co to za bodziszek bo ja mam taki sam, a nie wiem
Ptasi gaj 22:54, 11 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
CD

Bergenie podsypalam obornikiem i mają liście ogromniaste







Malutki pod lasem 22:48, 11 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
AnnaCh napisał(a)


Cuda!
No i kukliki też piękne
Zielonym do góry... 22:46, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
Jeszcze dużo miejsca do sadzenia

ostatni rzut oka na stokroty


Dzięki Musisz wpaść po rośliny jeszcze Posadziłeś wszystko?
Zielonym do góry... 22:44, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry

fajnie podkreślone rośliny światłem


świetny ziołownik
Zielonym do góry... 22:42, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
Te stokroty robią wrażenie

Gospodarz do porównania wielkości

śliczna piwonia

coraz ciemniej się już robiło
Zielonym do góry... 22:40, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
Piotrze dziękuję za oprowadzenie po Twoich włościach, trzymam kciuki za powodzenie w planachNa pamiątkę kilka niestety marnych fotek bo sesja po ciemku, a mój aparat po zmroku słaby


Fajny ten szpaler

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:34, 11 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:32, 11 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:31, 11 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
I kilka obrazków....
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:29, 11 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Kokesz napisał(a)
Ślicznie Asia
U mnie też plaga ślimorów 0pierniczyły mi całą sałatę do zera
Wczoraj pikowałam nową. Wszystkie sadzonki mają kapturki z butelek po wodzie.
Masakrycznie to wygląda, ale działa
Te irysy syberyjskie masz w ciemnoniebieskim kolorze? Ładniutkie są Moje mam chyba jaśniejsze.

Kapturki na sałacie muszą ciekawie wyglądać, super pomysł i ważne, że zabezpieczenie działa
Irysy w tradycyjnym kolorze. Zamówiłam w lutym różowe zasadziłam i d..a. Do utylizacji, zgniły

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:26, 11 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Kasya napisał(a)

No w tym roku wszędzie plaga ślimaków

Ślimaki, mszyce, ćma, i nie wiadomo co jeszcze co sezon to ciągle coś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies