Ptasi gaj
22:54, 11 cze 2020
CD
Bergenie podsypalam obornikiem i mają liście ogromniaste
Bergenie podsypalam obornikiem i mają liście ogromniaste
witam, na mojej rabacie frontowej marzy mi się klon palmowy, np. atropurpureum. Jednakże nie mam miejsca osłoniętego, jest tylko słonecznie. Zakupiłam pod wpływem impulsu klona zastępczego-podobno to Crimson sentry, szczepiony bardzo nisko, na zdj.Ma ok. 1,2m. Nie miał żadnego oznaczenia, plakietki, tak powiedział Pan w szkółce.

