To tu- to tam- łopatkę mam !
22:58, 09 cze 2020
O selerach napisałam u Ciebie.
Klona ussuryjskiego chyba niechcący za bardzo rozreklamowałam.
A Jordana rozreklamowała Anulka-Zana swoimi cudownymi zdjęciami. Forumki mają olbrzymią moc nabywczą, a jeśli dodać do tego bezwątkowych czytaczy, to robi się całkiem pokaźna grupa nabywców.
A tak serio, to ten rok jest specyficzny, jeśli chodzi o zakupy roślinne. Naród rzucił się na uprawy ogrodów.
A ten klonik- to bardzo udana wersja drzewka.
Między dwoma powojnikami zrobiło mi się okienko widokowe.
Szałwia jadalna. Szkoda, że tak niewiele jest słońca. Bzyczki miałyby używanie.