Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ptasi gaj 21:00, 09 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
gobasia napisał(a)


U nas też była burza bardzo ulewna ,z godzinę szalała dobrze ,że gradu nie było

Mrówki i mszyce to plaga po prostu ,już nie wiem jak z nimi walczyć





Byłam dzisiaj na działce pogoda taka sobie, zajrzałam czy ostatnie opryski wrotyczem coś dały. Gdzie tam mszyce mają się dobrze więc zaczęłam robić mikstury i opryskalam trwało to godzinę czasu. Za chwilę za czeło padać i pewnie mszyce dalej będą się miały dobrze.

Trudno niech pada deszcz ważniejszy.

Bardzo mi wyrosła kocimietka. Ta poniżej sterczaca, ale w innym miejscu po tej burzy położyła się albo koty sąsiadów się wylegują. Chyba setne.





Po lewej Memory a po prawej pierwszy maślak.

Pachnący różami, malowany bylinami 21:00, 09 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13025
Do góry
galgAsia napisał(a)
Ewa, jakie fajne te Twoje Mazury I Ty, i Magleska kusicie takimi rozwiązaniami. Mnie bardzo kusicie
Moje róże też już ruszyły Ogród od razu inaczej wygląda


Asiu, testowałam to rozwiązanie w tamtym roku, zdało egzamin, więc teraz realizuję projekt "Mazury"

Moje róże wciąż w pąkach, czekają na słońce. Paków jest dużo, więc będzie na co popatrzeć







Moja bajka 21:00, 09 cze 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Katkak napisał(a)
..
świerk kaukaski Aureospicata teraz najpiękniejszy


Kasia nie byłbym sobą gdybym się nie spytał : a fryzjer dalej na kwarantannie?
w takiej formie z czasem będzie coraz mniej złotości

niekoniecznie aż tak


chyba że ma zająć cały ten kącik
Liliowo i kolorowo:) 20:58, 09 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
greg66 napisał(a)
Oby wróciły takie spotkania, bo na żywo zawsze więcej można pogadać
Fajne babki jesteście


Jeszcze sobie poczekamy, u mnie w Rybniku najgorzej póki co. Byłam na niewielu spotkaniach ale zawsze to inaczej na żywo, masz racje. No i najważniejsze, że gadasz i Cię rozumią
U mnie dalej kiepska pogoda, hosty za to dobrze rosną w taką pogode.





Ogród z uśmiechem 20:58, 09 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Kupiłam parocję Vanessę.Ona ma troszkę jaśniejsze listki i ma przebarwiać się jesienią na pomarańczowo.



Dla porównania parocja Persian Spire:



Wszędzie piękne krople:

Ogród pod lasem 20:56, 09 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9516
Do góry
No dobra, siostry, to teraz szykujcie się na mocne wrażenia - prosto z ogrodu Aprilka





Mam jeszcze filmik gadającej, ale tu się nie da wrzucić
Do raju daleko - u Ewy 20:55, 09 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Nowa12 napisał(a)


Ja też chcę te czosnki. Jak one mi się podobają.
A głóg podoba mi się niezmiennie i od dawna ale to za wielkie drzewo jak dla mnie.


Agatko, jesienią musisz zrobić zakupy Czosnki są fajne, bo nie zanikają jak tulipany Wokół nich kręci się dużo pszczółek i motyle

Głóg to wielkie drzewo? Raczej należy do małych drzewek. Podają, że dorasta do 3-4,5 m. My nasz przycinamy i trzymamy jedną wysokość. W tym roku też będzie cięty jak przekwitnie.

Rozpoznawanie chorób i szkodników 20:53, 09 cze 2020

Dołączył: 13 cze 2016
Posty: 127
Do góry
Witam,
proszę o pomoc - cisy zaatakowały miseczniki + chodzą po nich mrówki; przejrzałam cały wątek o chorobach cisów, ale nie wiem, ze względu na zmiany klimatu i np. wczesną wiosnę w tym roku - czy należy już pryskać Mospilanem /Confidorem czy czekać na przełom czerwca/lipca? chodzi mi o czas, resztę doczytałam w tamtym wątku.


Dziękuję, pozdrawiam
Karina
Pachnący różami, malowany bylinami 20:53, 09 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13025
Do góry
greg66 napisał(a)
Te biało niebieskie sa bardzo atrakcyjne, no bardzo


Grzegorz, ja wszystkie je lubię

kolejne zakwitają.









Działka prawie w Borach Tucholskich 20:52, 09 cze 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
w ubiegłym roku kosiłem tylko raz i to nie cały , w tym szaleję po raz drugi













żywotnikowiec japoński Aurea miałem jeszcze Variegata ale odesłałem go w stan spoczynku - bardziej wrażliwy


Ogród z uśmiechem 20:51, 09 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
NO nareszcie się doczekałam pierwszej różyczki
Pnąca Mortimer Sackler.



Irina



Pozostałe wyglądają jeszcze tak

Zielony zakątek z Antonówką 20:49, 09 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry




On, a w dali Ona ...


Pierwsze owocki z ozdobnej wisienki
Z ogródka na wsi 20:49, 09 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry


Tutaj na zdjęciu zgrzyt, ale w rzeczywistości powiem wam że całkiem fajnie to wygląda...



Bardzo fajne połączenie zmijowiec I dwuletni starzec
Do raju daleko - u Ewy 20:48, 09 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Ewa777 napisał(a)








Ja też chcę te czosnki. Jak one mi się podobają.
A głóg podoba mi się niezmiennie i od dawna ale to za wielkie drzewo jak dla mnie.
Bawarka 20:47, 09 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Olili napisał(a)
Przepiękne piwonie pokazujesz.Moja miłość ,której nie mam u siebie.Być może jeszcze nie mam...


Najwyzsza pora na zmiany


Z ogródka na wsi 20:47, 09 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry


Bardzo lubię to połączenie Rose de rehts przetacznik I kocimiętki, takie klasyczne Ale ładnie


Czy wy nie iwazacie, że po środku przydałaby się taka angielska prostokątna sadzawke? Tylko ta prosta rabata musiałaby być jeszcze szersza...



Zielony zakątek z Antonówką 20:44, 09 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
i jeszcze troszkę

'Patriot'


'Frosted Jade'




Z ogródka na wsi 20:41, 09 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Pobfocę wam te rabata do znudzenia bo to jej najlepszy czas


Tu będzie paczka ostróżkowa specjalnie zostawiłem w takiej masie żeby był szał
Z ogródka na wsi 20:39, 09 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Zaczynają kwitnąć róże pnące Chyba najbardziej lubię kiedy nie kwitną masą, a zaczynają tak pojedyńczo

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 20:33, 09 cze 2020


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Do góry
Może rysunek coś rozjaśni w zrozumieniu mego słowa pisanego:


A w ogóle i w szczególe wypaśny Ci się robi Twój ogród.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies