Pamiętajcie o ogrodach
20:32, 09 cze 2020
Dereń tak ma, że liście mu jakby zwisały. Też na początku myślałam, że coś mu jest ale to taka jego uroda. A kwiaty tak jakby łapały róż. Mój Beni Fuji też jest biały na początku a potem lekko różowieje.
Piękny ten Twój dereń.
Bodziszki w tym roku królują na forum
Ładne te tawułki masz. Moje jeszcze nie kwitną.





