Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pamiętajcie o ogrodach 20:32, 09 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
greg66 napisał(a)
Czy z nim wszystko dobrze? Czy te liście powinny tak zwisać?
I ze dwa kwiatki się takie zrobiły.
Czy jest OK?




Dereń tak ma, że liście mu jakby zwisały. Też na początku myślałam, że coś mu jest ale to taka jego uroda. A kwiaty tak jakby łapały róż. Mój Beni Fuji też jest biały na początku a potem lekko różowieje.
Piękny ten Twój dereń.
Bodziszki w tym roku królują na forum . Roślina roku .
Ładne te tawułki masz. Moje jeszcze nie kwitną.
Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój 20:32, 09 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 986
Do góry
nie wsadziłam frezji na rabaty, bo już nie wiedziałam gdzie. Mam w donicy, coś tam wyszło, ale frezje to chyba trudne są, więc się nie nastawiam i nie wiążę nadziei


macierzanka potwór, ale to dobrze - zasłoniła brzydkie obrzeża


do towarzystwa dostała smagliczkę nadmorską dwukolorową, ale ona jeszcze w powijakach - dopiero rusza


i Kalonchoe świeci na stoliku w donicy - baaardzo energetyczny kolor
W ogródku emerytki 20:30, 09 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Zaczynają kwitnąć smagliczki


Zmieniłam wystrój stolika.
Te ozdoby miałam schowane w pudle, bo przy kotach ciągle lądowały na ziemi.
Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój 20:24, 09 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 986
Do góry
doczekałam się pierwszych, ale nie wiem czy zobaczę resztę, bo jadę na odpoczynek szkoda...


W ogródku emerytki 20:22, 09 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Dziś pracowicie sadziłam maleńkie sadzonki z mojego wysiewu
To były wysiane: stipa, gipsówka biała, szczaw krwisty i jarmuż, a było tego kilkadziesiąt sztuk.
Zajęło mi to dużo czasu, ale na efekty trzeba będzie dłuuuugo czekać.
Tak wygląda szczaw krwisty.


Na szczęście reszta roślin widoczna


Moja bajka 20:17, 09 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Katkak napisał(a)
Piękne światło miałaś, ładnie podbiło dynamikę koloru roślin. W takim świetle ogród wygląda bardzo tajemniczo, gratuluję nagrania, bardzo lubię programy z Mają.
Dla Ciebie, u mnie Louis Odier.
Do raju daleko - u Ewy 20:14, 09 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry




Ogród Cioci cz. 3 20:09, 09 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Dziękuję Aniu To prawda że po zimie potrzebujemy koloru
Palibin dla Ciebie


Gosiu, czy Ty go tniesz?
W moim małym ogródeczku - Dorota 20:06, 09 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Katkak napisał(a)
Ale zacna kolekcja.
Kasiu całkiem spora ta moja kolekcja, bo 80 róż w ogródku. Dopiero zaczynają


LOUIS ODIER





Do raju daleko - u Ewy 20:03, 09 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry






Trawnik spalony / zniszczony nawozem 20:00, 09 cze 2020

Dołączył: 09 cze 2020
Posty: 6
Do góry
A tak to wygląda teraz
Do raju daleko - u Ewy 19:59, 09 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry






Mój ogrodowy pamiętnik 19:56, 09 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Tym razem to nie pomyłka tylko werbena patagońska.



Caradonna zaszalała. Czytalam, że jest Caradonna Compact o połowę mniejsza. Miał ktoś taką?
Ja mam zwykłą.

Mój ogrodowy pamiętnik 19:51, 09 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Katsura w żółto-zielonych barwach.



Ostróżki tłoczą pałki .



I powojnik Ai-Nor we wszytkich fazach pąka. Focę go zanim uwiąd go złapie .



Ania z Zielonego Wzgórza 19:49, 09 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
Ogrodowi goście
Ania z Zielonego Wzgórza 19:48, 09 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
Hosty dostały nową miejscówkę

Nie miała Ania kłopotu, posadziła drugiego bukszpana

Pierwszy zbiór
Pamiętajcie o ogrodach 19:46, 09 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Czy z nim wszystko dobrze? Czy te liście powinny tak zwisać?
I ze dwa kwiatki się takie zrobiły.
Czy jest OK?


Ania z Zielonego Wzgórza 19:45, 09 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
Ania z Zielonego Wzgórza 19:43, 09 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
Jastruny


Sezon basenowy uważam za rozpoczęty
Pamiętajcie o ogrodach 19:43, 09 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
mam jeszcze dwie kępy tych bodziszków do wyeksponowania, tylko znajdę miejsce, one są takie śliczne te żyłki skradły moje serce mogę się na nie gapić cały czas





wysiała się naparstnica


piórkówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies