Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

Nowa12 20:32, 09 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
greg66 napisał(a)
Czy z nim wszystko dobrze? Czy te liście powinny tak zwisać?
I ze dwa kwiatki się takie zrobiły.
Czy jest OK?




Dereń tak ma, że liście mu jakby zwisały. Też na początku myślałam, że coś mu jest ale to taka jego uroda. A kwiaty tak jakby łapały róż. Mój Beni Fuji też jest biały na początku a potem lekko różowieje.
Piękny ten Twój dereń.
Bodziszki w tym roku królują na forum . Roślina roku .
Ładne te tawułki masz. Moje jeszcze nie kwitną.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
galgAsia 20:32, 09 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Grzesiek, bodziszki prze-cu-dow-ne Pamiętasz, jakie to? Chętnie na nie zapoluję, bo złapały mnie za serce

A te kropki to chyba od deszczu, Niektóre róże też tak reagują na długotrwałe opady. Myślę, że jeżeli liście są sprężyste, a nie klapnięte, to nie musisz się martwić.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
greg66 20:44, 09 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Agatko uspokoiłaś mnie dziękuje
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 20:46, 09 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Asiu to dobrze bom już się martwić zaczynał

Bodziszek Rosemoor, mam jeszcze ze trzy kępy i już myślę o nowej miejscówce dla nich, są schowane więc je będę eksponował, już mam pomysły ale jeszcze myślę o zrobieniu całkiem nowej rabaty
Muszę jutro połazić po ogrodzie
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
gogo 21:22, 09 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Grześ, to Twoje chodzenie po ogrodzie dobrze robi kwiatom
Pewnie chcą Cię zadowolić i się starają kwitnąć przepięknie
I rozciągasz ogród, bo szykujesz nową rabatę
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
SlonecznyOgrod 22:11, 09 cze 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Kojący widok ogrodu po deszczu.
Hostowisko masz fajne, a i widac co rusz nowych odmian przybywa.
Ta odmiana Francee duża rośnie mam ją koło dużego rodka pod powojnikiem, jest grubaśna, a tak jej sobie namnożyłam, że mam ich mnóstwo, dobrze się krzewi, będziesz zadowolony.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Agania 22:18, 09 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Za to lubię derenie kousa za te opadłe listeczki, to je wyróżnia, a kwiaty to już gwiazdorzą zawsze
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mgduska 09:13, 10 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
greg66 napisał(a)


Mam dwie balie. Pogubilem karteczki co gdzie jest, w tej drugiej szałwia na pewno a tej pierwszej powinien być oczar i coś jeszcze, ciekawe czy coś zakwitnie








Piękne są!
Ostatnio widziałam u ogrodnika skrzyp zimowy, taki do oczek właśnie, też fajnie wygląda, ale strasznie drogi, o ile pamiętam ponad 150 zł! Podoba mi się taka kompozycja - pionowych listków z okrągłymi, ciekawe jak się będą rozrastać. W ogóle woda w ogrodzie mi się podoba. Jeszcze nie mam
____________________
Sałatka pokrzywowa
AnnaMS 10:05, 10 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Piękna ta cienista a jak się wszystko rozrośnie i ścieżki będą tylko cienkimi smużkami to dopiero będzie czad - wielkie brunery, hosty ... miodzio
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
deszczowymaj 11:48, 10 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
greg66 napisał(a)
mam jeszcze dwie kępy tych bodziszków do wyeksponowania, tylko znajdę miejsce, one są takie śliczne te żyłki skradły moje serce mogę się na nie gapić cały czas







No coś pięknego
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies