Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród KasiWB - część II 12:19, 07 cze 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry


Ogród KasiWB - część II 12:19, 07 cze 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry

Ogród KasiWB - część II 12:17, 07 cze 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry

Ogród KasiWB - część II 12:15, 07 cze 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Czas piwonii, u mnie zaczęły kwitnąć dopiero.



Nasz przydomowy ogródek 12:04, 07 cze 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Haniu też zapoluję bo na polach będzie jego od groma.




Sezon 2017 u Hanusi 11:57, 07 cze 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Leżenie na kanapie nic a nic nie daje
mogą się zrobić najwyżej liszaje.
Albo na ten przykład odleżyny
a to wszystko będzie z naszej winy.

Ruch , gimnastyka nad roślinami piecza
to jest to, co nas skutecznie leczy.
Nasze rośliny tylko głową kiwają
że takich opiekunów na stałe mają.

Niedziela się świetnie zapowiada
przybędzie miastowych cała gromada.
Będą u dziadków harce, biegi kłusem
ale i ostrożność przed wirusem.




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 11:45, 07 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Iwonka napisał(a)
Wracamy na dół, widoki niesamowite...


Uroczy ogród
Wszystko mi się podoba. Ściana stodoły i te wszystkie dopracowane detale
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 11:42, 07 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Iwonka napisał(a)



Świetnie wyglądają w tej perspektywie. Ten strzelisty kształt super wygląda i pasuje bardzo do Twojego ogrodu zresztą podobe odczucia latem dają naparstnice
Pszczelarnia 11:36, 07 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Jest i szczypiorek czosneczkowaty





W celu ukojenia nerwów mogę na ścianie taki widok wyświetlać
Skarbonkowy ogródek 11:31, 07 cze 2020


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Do góry
Wyszłam wczoraj o 6:30 na poranny obchód ogrodu. Rabata magnoliowa zarosła od ostatniego sadzenia. Tak sobie chodzę kolo niej i chodzę i nie wytrzymałam. Wzięłam haczke, nóż do kantów i wzięłam się do roboty



Tak się rozpędziłam z tym porządkowaniem ze porozkładałam jeszcze kartony i zasypałam wszystko resztka zrębków jakie miałam. Skończyłam 5 min przed deszczem






Na trawnik nie patrzymy. Nie robię z nim nic oprócz koszenia(chwastów).

Przy okazji mam pytanie:

Dlaczego żółkną mi liliowce? Za mokro, za sucho czy ki grzyb? Sadzone w tym roku, nie dzielone. Bryla korzeniowa piękna, rozrośnięta. Macie jakiś pomysł co mu może być?






Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 11:29, 07 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Będzie sadzone



Moja próba - stworzenia mini Japonii na Śląsku 11:18, 07 cze 2020

Dołączył: 22 lut 2019
Posty: 40
Do góry
Kilka zdjęć moich powojników.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 11:17, 07 cze 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Iwonka napisał(a)
Powoli zapada zmierzch.


Czy jest taki drugi ogród z taką perspektywą? Dzięki Iwonka
Jurajski Ogród 11:15, 07 cze 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Kasiu, no tak, Jurajski to już taki charakterystyczny jest...




Moja próba - stworzenia mini Japonii na Śląsku 11:14, 07 cze 2020

Dołączył: 22 lut 2019
Posty: 40
Do góry

Hortensja bukietowa posadzona już w docelowym miejscu. Mam nadzieję że zakwitnie
Rozpoznawanie traw 11:13, 07 cze 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Bardzo proszę o pomoc w rozpoznaniu trawki.





Jest bardzo ekspansywna.
Moja próba - stworzenia mini Japonii na Śląsku 11:13, 07 cze 2020

Dołączył: 22 lut 2019
Posty: 40
Do góry


widać że karmnik ościsty się przyjął bo pięknie zaczyna kwitnąć.
Zielony AZYL 11:08, 07 cze 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Do góry
Hosta Aureomaculata


Hosta Guacamole




Jeżówka Honey ma pączki



Piórkówka japońska 'Hameln

Szmaragdowy Zakątek 11:05, 07 cze 2020


Dołączył: 06 maj 2015
Posty: 162
Do góry
Nikita napisał(a)

― ściana dekoracyjna (postarzana) została wykonana z boazerii, która została mi z latryny budowanej u mnie na działce 3 lata temu.

Rozebrałaś latrynę??? nieeee...to niemożliwe...

Madzia, super wyszło. Brawo Ty!
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 11:05, 07 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5823
Do góry
Ostatnie spojrzenie na ogród.

Uroczy domek.

Furtka zamknięta.
Pora wracać...


Dziękuję za zaproszenie

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies