Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 07:11, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 07:10, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
No wczoraj to było lato
Jurajski Ogród 06:58, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry



To chyba najbardziej charakterystyczny element Twojego ogrodu - pietrowość, wapieni i żagwiny, zachwycam się tym niezmiennie, choć i rzeczka jest przepiekna.
Nie tylko Jurajski ale i Rajski ogród
Ogród z wilkiem zamkn. 06:56, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Magleska napisał(a)


Asia cieszę się ,że mogłam pomóc ja ten kolor uwielbiam ,a był ostatnia farbą ,którą brałam pod uwagę wszystko nim teraz ujednolicam
pomalowałam ławeczkę ,śmietnik,paletowisko basenowe ,pomaluje kompostownik i różne duperelki ,które mam
Buziaki



No właśnie to ujednolicanie wprowadziło niesamowitą elegancję i harmonie. Gratuluję konsekwencji, naprawdę pięknie to wygląda
Do raju daleko - u Ewy 06:48, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry




Piękne poletko czosnków
Ewciu czy Ty tniesz tę sosnę? Bo moja tnę bardzo, ale co wiosnę mi choruje i zrzuca dużą cześć igieł.
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 05:37, 07 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Takie cos mam zapisane.... nie wiem juz skad
Wszystkiego po trochu 05:33, 07 cze 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
UlaB napisał(a)



W pierwszej chwili myslałam ze to róża juz tak kwitnie kolor wyszedl niesamowity - jaka to odmiana?


To rododendron Sammetglut, jest ciemno bordowy, próbuję uchwycić kolor aparatem ale nie daję rady, te zdjęcia są lepsze ale rzeczywisty kolor jest jeszcze trochę ciemniejszy

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 01:45, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 01:42, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


osy i szerszenie wybrały drewno z farbą ze słupa

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 01:34, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 01:29, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry





Ranczo Szmaragdowa Dolina II 01:28, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


w zbliżeniach bardziej widać co kwitnie

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 01:22, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Okazało się, ze już jest jutro
W zupełnie innym charakterze są łąki na dole



rozkręcają się dopiero
Malwowy ogród 01:11, 07 cze 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
ElaS napisał(a)
...stolik ogrodnika by mi się przydał. I mam


Elu, zainspirował mnie twój stolik ogrodnika i wiedziona fantazją szalonej ogrodniczki stworzyłam coś ...co bardziej jest ozdobą, ale własnie takiej dekoracji potrzebowałam.....



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 01:09, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry







To była pierwsza Jutro pozostałe
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 01:04, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 00:57, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 00:52, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 00:49, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Śliczna ta trawa



Szmaragdowy Zakątek 00:48, 07 cze 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
W czasie gdy gips szpachlowy sechł na ścianach, ja byłam bezrobotna. Ale nie nazywałabym się Nikita gdybym bezproduktywnie czekała… Skonstruowałam z palety taki oto ogrodowy mini stolik (wszyscy się śmieją, że jest idealny do serwowania zimnych drinków w upalny dzień…hi hi)




Natomiast w czasie kiedy kładły się płytki na podłodze ja ze starej metalowej doniczki zrobiłam lampion.
Wersja nocą i... z dodanym (następnego dnia) białym akcentem


Edit.
Aaa…i jeszcze pomysł na ogrodową dekorację (ukradziony z internetu).
Ja wykorzystałam starą bańkę na mleko, ale można wykazać się kreatywnością i wziąć coś innego
Potrzebne rzeczy:
- stare, metalowe naczynie (znalezione na strychu u babci lub przywleczone ze skupu złomu)
- farba spray (kolory według upodobań)
- szablon z dowolnym napisem (mój napisałam w MicrosoftWord i wydrukowałam na zwykłym papierze)
- kawałek wstążki
- ulubiona roślinka
Jakieś pół godziny pracy, no może 40 minut (farba musi chwilkę przeschnąć)


i gotowe !!!!

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies