Winowajca, a ma taką niewinną minęCudny, u nas z rowu pić podobny za siatką się pojawia. Ale jak on się do Was dostał, przecież macie ogrodzone....?
Remontów zazdraszczam i nie Zazdraszczam bo pięknie wyszło, a nie bo nienawidzę demolki w domu, ja jestem chora na samo malowanie
Ale na szczęście remont balkonu już zakończony, dziś ziemię umieszałam pod rośliny do skrzynek. Teraz muszę rośliny nabyć
Aniu zaraz pójdę posadzić te różowe. Teraz będę latać po działce i szukać miejsca.
Chce jeszcze pokazać moja hortensje ogrodowa zobacz jakiego mam dziwoląga.
Jeszcze trochę zaczekam bo u mnie później wszystko rośnie i będę musiała przyciąć te suche.