Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Doświadczalnia bylinowo-różana 21:15, 02 cze 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
Anda napisał(a)



Uroczy duecik!
Akurat trafiłam na nową porcję zdjęć i nacieszyłam oczy! Powiem Ci, że robocze otoczenie warzywnika równie klimatyczne, jak cały ogród
Ewo, czy ten czarny bez można tak samo wykorzystywać, jak tradycyjny - chodzi mi o kwiaty i owoce? Chciałam połączyć przyjemne z pożytecznym - ten ładniej się prezentuje, chociaż ja go głównie w celach użytkowych chcę posadzić.
Dębowe zakątki 21:13, 02 cze 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry


Wczoraj byłam w warzywnik i jeden głośny brzęk usłyszałam,, pszczoły od sąsiada się podzieliły i akurat na drzewko rój się umieszczał .
Wyglądało to wyjątkowo i te dźwięki, bzyczenia...

I umieścił się na wiśni.. i tak rój wisiał kilka godzin.

Potem został przez szwagra sąsiada złapany w pudło i zabrany.


Niesamowite nie bałaś się ich fotografować ?
Duże pole do popisu 21:12, 02 cze 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Do góry
Moją okolicę nawiedziła mszyca świerkowa A ja mam żywopłot ze świerków, który do tej pory pięknie przyrastał. Problem dotyczy całej okolicy.



Proszę Was o rady, czytałam, że w czerwcu już nic z tym nie zrobię, pozostaje tylko walczyć o świerki, by przetrwały ...

Czym je w tym momencie nawozić? Czy nawozy do iglaków i opryski z Pinivitu wystarczą?

Ten świerk ze zdjęcia wygląda najgorzej, ale reszta też jest porażona, tylko w mniejszym stopniu
Ogródek warzywny na balkonie 21:11, 02 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Byłam byłam dzisiaj w tym cudnym tarasowym ogrodzie!!! Mówię wam, coś pięknego!!!
Oaza na dachy, tyle roślin, że aż ciężko uwierzyć, że można je zmieścić na przecież nie jakimś wielkim tarasie. Tylko kilka fotek, bo jak zawsze wolałyśmy podziwiać i gadać zamiast robić fotki.
Wszyscy mieszkańcy bloków powinni brać przykład (oczywiście jak mają balkon lub taras)

Tu jest szał!!!



Te naparstnice to jakieś giganty



Olbrzymie okazy ogrodówek



Szkoda, że zrobiłam tak mało fotek.

Dzieki Kasiu za gościnę, do zobaczenia u mnie!
Pachnący różami, malowany bylinami 21:08, 02 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011
Do góry








Zieleń, drewno i antracyt 21:07, 02 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
No zobaczymy co się z tego rozwinie... oby było bardziej białe niż w kolorze.
A tymczasem mój przegląd orlików. Reszta nadal w pąkach.
W tym roku brakuje białych, wysiały się, ale zakwitną dopiero w przyszłym.


Kształt kwiatów jest prawie identyczne, mieszają się tylko kolory i wysokości
Igielnik 21:07, 02 cze 2020


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 303
Do góry
Koty chyba uczą mnie polować. Norweg jest amatorem padalców
Ratujemy co się da i wynosimy do lasu. Niestety jak widać na załączonym przykładzie, nie zawsze zdążymy.




Wizytówka - moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 21:06, 02 cze 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
W oczekiwaniu na lato na rozkwitnięcie



















Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:05, 02 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:04, 02 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Oczko było powiększane dopiero się równowaga musi ustalić


detale

Igielnik 21:02, 02 cze 2020


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 303
Do góry
Czas rododendronów, azalie jakieś byle jakie w tym roku.






Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:01, 02 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Jodełki tu nie będzie jest na tymczasie

Super wyglada to zestawienie berberysu z irga na pniu, a jesienią to jest petarda irga w koralach berberys w ogniu


Pachnący różami, malowany bylinami 21:00, 02 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011
Do góry
Urszulla napisał(a)
Zaglądam


a ja pozdrawiam


U nas wiosna nie rozpieszczała. Dużo deszczu i częste przymrozki. Roślinki zdążyły złapać choroby grzybowe.







Igielnik 21:00, 02 cze 2020


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 303
Do góry
Tu drugi egzemplarz w mocniejszym kolorze



Magnolia Sunsation, ucierpiała podczas wycinki drzew, ale kilka kwiatów ma.




Ponieważ w tym roku usuwałam drzewa, drenenie zostały nieprzycięte. I dobrze, trochę osłaniają.
Wizytówka - moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 20:58, 02 cze 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry








Wciąż puste domki






W dostawie przyszły maciupenkie i wzbudziły smutek ,teraz już podrosły zawilce







Brzoza 'Doorenbos' - Betula utilis 'Doorenbos' 20:57, 02 cze 2020

Dołączył: 04 wrz 2019
Posty: 65
Do góry
Michalina napisał(a)


Witam
A czy można wiedzieć gdzie zakupione i jakiej wysokości?
Poszukuje kupic w necie ale tylko z polecenia bo się przejechałam.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:57, 02 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Obiecałam Wam pokazać zajawki z ogródka sąsiadów i pomysły sąsiada
Pozwolenie mam więc daję



Igielnik 20:54, 02 cze 2020


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 303
Do góry
Dereń kanadyjski


Kupiłam w tym roku kilka lilaków. Szukałam kwitnących. Marzyły mi sìę purpurowe.


Powojniki


Kalina sztywnolistna
Przerwa na kawę... 20:54, 02 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Dodaje zdjęcia z wizyty u Iwony





Ogród jest piękny, wszystko ładnie gra ze sobą mój to raczkujący bobas jeszcze

Drzew nie zdążyłam przymierzyć bo wiatrzysko takie,że ciągle się przewracały,ale za to śś podwiazalam obie
Wizytówka - moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 20:52, 02 cze 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Niezawodne i coraz piękniejsze nawet chcą zakwitnać















Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies