Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:50, 12 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



a tu Em do porównania z drzewami nad łąką czyli na górze
Miskantowa pustynia, w przyszłości tarasowy ogród na skarpie 22:49, 12 maj 2025


Dołączył: 24 mar 2021
Posty: 1519
Do góry

Powoli do przodu.
Pojutrze mam w prognozie opady. Przydałoby się trochę deszczu. Kopanie robi się coraz trudniejsze.


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:34, 12 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:31, 12 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ogródek Gosi 22:30, 12 maj 2025


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3247
Do góry
TAR napisał(a)
Gosia, bardzo ładnie.

Co do spotkania, trudno czasem by wszystkim plany pasowały, kazdy ma swoje sprawy i swoje zycie. Ja w innym terminie jakos postaram sie dostosowac. Ten konkretny weekend jednak odpada.


Tarciu, cała prawda. Gdyby to był kolejny weekend na pewno byśmy przyjechały, bo na ten się nastawiałyśmy. Izie ten 7-8 nie pasuje. Samej mi się nie chce jechac.
Trudno, może w przyszłym roku jakoś się uda.


Mam pytanie do doświadczonych koleżanek. Zaczęła mi chodzić po głowie świdośliwka, taka wielopniowa, ale do 2 metrów wysokości. Co polecacie?

Dzisiaj kolejne fajne popołudnie w ogrodzie. Posadziłam kolejne doniczki, posprzątałam po wycince jałowca.
Uratowana kalina trafiła w miejsce jałowca






Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:28, 12 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:26, 12 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
kwitną lilaki, kolejna roślina którą uwielbiam za kwiat i zapach



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:23, 12 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Różności ogrodowe



i znowu Em dla porównania z jabłonkami rajskimi
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:21, 12 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
W zeszłym roku mróz załatwił pąki i mało kwitły w tym na razie obyło się bez strat


kolejne już w blokach startowych


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:17, 12 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


jak one przekwitną zaczynają Chanellki, a w tle już widać Homebush , obłędnie pachnąca

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:13, 12 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Tu też mam w mocnych barwach. Madzi się bardzo spodobało zestawienie tego fioletu z pomarańczem pączków, w pełni kwitnienia jest czerwona



Ogród z plażą 21:57, 12 maj 2025


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry


W tle mebelki, które mój eM poskładał mi z palet. Siedziska i stół będą jeszcze przetarte po malowaniu.



Podwórkowa rehabilitacja 21:24, 12 maj 2025


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13009
Do góry
ryska napisał(a)
W pełnym rozkwicie moje palibiny na nóżkach. Takie kadrowanie na pierwszej fotce, że zakryły busa i garbusa zwanego truskawką

Lekko z tym kadrowaniem nie mam



Bajka, po prostu bajka.

U mnie jarzmianki nie chcą rosnąć
April podbija las... 21:12, 12 maj 2025


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13009
Do góry
April napisał(a)
Tak było


Tak jest po skończeniu. Rabata poszerzona o ok 60cm. Zamontowane obrzeże.
Posadzony dereń Copacabana i byliny.


Zostało mi zamknięcie z boku zakopać ale czekałam na przycięcie betonu.




Jolu, mam trochę krawężników do wkopania, co Ty na to ?Podziwiam Cię kochana z całego serca, szacunek.
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:11, 12 maj 2025


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Kordiano proszę bardzo



Nasza szklarenka pnie się do góry. Jeszcze dach został
Ogród prawie wymarzony … 21:04, 12 maj 2025


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13009
Do góry
olciamanolcia napisał(a)


A proszę proszę - pompony jeszcze w zieleni








Ale pięknotka
Ogród prawie wymarzony … 20:41, 12 maj 2025


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
AgaBoso napisał(a)
Justyś, na ile dzielisz sadzonki takiej szałwi?


Na pół podzielę
One spore są
Posadzę je na rabacie ze śliwami i klonem,
pomiędzy sesleriami ( lekko wysunięte)





Pachnący różami, malowany bylinami 20:39, 12 maj 2025


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13009
Do góry
Pachnący różami, malowany bylinami 20:32, 12 maj 2025


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13009
Do góry
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 20:30, 12 maj 2025


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Rojodziejowa napisał(a)

No maluni właśnie. Za mały. Ale byłam w kolejnym miejscu i są tam:
Buk pospolity 'Laciniata'
Buk pospolity 'Marmorstar'
Buk pospolity 'Mercedes'
Klon Jawor 'Simon-Louis Frères'
Klon polny 'Lienco'
Kasztanowiec 'Briotii'
Jabłoń 'Mokum'
Lipa 'Greenspire'

Pogrubione zwróciły moją uwagę szczególnie. Buki odpadają, bo to same jakieś wrażliwce. Tylko czy ciapaty klon pasuje w okolicy, gdzie rosną Pissardi, Royalty i Kanzan? Lienco ma z kolei fajniutkie liście. Kasztanowiec fajne kwiaty...

Żeby nie jechać na darmo przywiozłam sobie derenie kanadyjskie. Dwie sadzoneczki wyjątkowo ładne, grzech nie brać.


Oba pogrubione bardzo fajne
Trzymam kciuki za derenie kanadyjskie. U mnie im się nie spodobało.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies