Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Przerwa na kawę... 19:36, 27 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Na szczęście nie wiało. )) Na wstecznym to 15 km bym nie dała rady.

Drzewko już w domu, za chwilę akcja sadzenie. Jest lepszy niż poprzedni bo wyżej szczepiony.
Cis - Taxus 19:21, 27 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
Do góry
Dzień dobry,

Jakiś czas temu (chyba już dwa lata) ktoś wyrzucił tego właśnie jegomościa, postanowiłam go uratować, przywlekłam na działkę, jest potężnych rozmiarów (tak dwa metry wysokości). Do tej pory się odbudowuje, gdzieniegdzie ma nowe przyrosty ale niestety nie wszędzie.
Zastanawiam się jak mogła bym mu nadać lepszą formę, może ktoś ma pomysł jak go przyciąć by wyglądał lepiej a tym samym może łatwiej się odbudował?
Ogród bez reguł 19:20, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
galgAsia napisał(a)
Czyściec włochaty już w progach startowych


Bób na razie bez mszyc - biedroneczki, dziękuję baaardzo


Szałwia omszona Ostfriesland coś się ociąga...


a mój ussuryjski komuś zasmakował...

Ussuryjskiego wycina pewien gatunek osy ziemnej ona te listki do norek zabiera jako pokarm dla larw.Musisz drobniutka firankę zarzucić to poleci szukać gdzie indziej
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 19:18, 27 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
A palibin przeszedł sam siebie w tym roku

Mój ogrodowy pamiętnik 19:17, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Nowa12 napisał(a)


Wysłałam priva . Lustro i lampy w tym samym sklepie internetowym.
U mnie światła nie brakuje .





Cudne lampy i lustro śliczności, ale i pokaz azalkowy mniam
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 19:17, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Jeszcze takie łupy mam

Ogród z widokiem na jezioro 19:15, 27 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
yolka napisał(a)

No cudo normalnie
Moja pełna uparcie nie kwitnie
Ogród z widokiem na jezioro 18:42, 27 maj 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 18:40, 27 maj 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 18:39, 27 maj 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 18:37, 27 maj 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 18:35, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Mamy werdykt



Choroby klonów, klon - Acer 18:32, 27 maj 2020

Dołączył: 27 maj 2020
Posty: 4
Do góry
Choroby klonów, klon - Acer 18:31, 27 maj 2020

Dołączył: 27 maj 2020
Posty: 4
Do góry
Przerwa na kawę... 18:27, 27 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Coś wam pokażę. Tylko się nie śmiać a podziwiać proszę determinację )) 10 cm zabrakło


Ale lusterko wolne, wszystko widzę
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 18:21, 27 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Magleska napisał(a)
Kasiu super wszystko wyszło


Dzięki Madziu, bardzo się cieszę że już koniec.
Wczoraj miałam taka miłą niespodziankę od dzieci po bardzo ciężkim i emocjonującym dniu...


To jest prawdziwe szczęście, musze dbać o te chwile...
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 18:21, 27 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13826
Do góry
Kasya napisał(a)
Kiedyś byłam zakochana w glediczji, ale to nie jest drzewo do małego ogródka




eee tam, moja po 3 latach jakby zadnego przyrostu nie miala, stoi w miejscu.
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 18:03, 27 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 17:59, 27 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Moja tez nie jest wielka tylko takie były dostępne
Teraz ciężko kupić, w Acroconie juz nie ma
Do raju daleko - u Ewy 17:47, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Gocha napisał(a)
Ewuś cudny jest ten kącik z azaliami- japoński. Faktycznie nabrały masy te azalie. S takie śliczne zwarte kulki z nich. Begonie jak zwykle dadzą czadu w lecie.Buziaki


Nawet nie przypuszczałam, że tak szybko azalie dadzą taki fajny efekt Jeszcze niektóre wypuszczają pojedyncze dłuższe gałązki, ale większość trzyma formę

Begonie na razie malusie, ale za miesiąc będzie już je widać

Moje poziomeczki kwitną



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies