Przerwa na kawę...
19:36, 27 maj 2020
Na szczęście nie wiało.
)) Na wstecznym to 15 km bym nie dała rady.
Drzewko już w domu, za chwilę akcja sadzenie. Jest lepszy niż poprzedni bo wyżej szczepiony.
Drzewko już w domu, za chwilę akcja sadzenie. Jest lepszy niż poprzedni bo wyżej szczepiony.