To tu- to tam- łopatkę mam !
12:49, 27 maj 2020
Rzeczywiście ta szałwia jest bardzo mioddodajna. Ma ładne kutnerowate liście. Spokojnie można ja wplatać jako element rabat ozdobnych.
Długa prosta dziękuje.(w drugą stronę)
Witam, co to mogą być ze robaczki na iglaku, jak się tego pozbyć? Czy muszę ściąć całe drzewko?