Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Wymarzony sielankowy ogród..... 19:15, 24 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
zszywka napisał(a)
Uwielbiam tą pierwszą zieleń zapowiadają deszcze, ciekawa jestem czy u mnie popada. Z jednej strony chciałabym ale z drugiej mam plany ogrodowe i raczej czekać za długo nie mogą bo mogę coś porobić tylko w weekendy... Ehh i tak źle i tak niedobrze


Od wczoraj ten deszczyk pada z przerwami dobrze, bo sucho było, a przy okazji napełni na zapas wodą mauzery, coby było do podlewania też uwielbiam tą soczystość wiosenną roślinek buziaczki
jarząbkowa i zakątek funkiowy...



Sezon 2017 u Hanusi 19:14, 24 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Gonia, Tak azalia pontyjska pachnąca jest. Orliki możesz mieć, nasiona mam jak chcesz. Tylko koloru nie gwarantuję.

Jolu, Soir de Paris, minimalnie pachnie, ale nie tak jak pontyjska.

Udało się dziś wypielić 2 rabatki! Sukces, jak nie wiem co!
W nocy znowu ma lać, będzie miejsce na nowe chwasty. 2 worki ogródkowego bałaganu poszło na śmieci. Ufff. Jeszcze 2 czekają na podwodę.

I tak na DOBRA SRAWĘ, niewiele widziałam w ogrodzie cały dzień z nosem przy ziemi.
Ale dla Was, Świeżutkie. Moje potwory







I widok zza płotu po lewej stronie bramki, i po prawej stronie bliskiej, i po prawej dalekiej.


Wymarzony sielankowy ogród..... 19:12, 24 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Monia śliczności Szkoda, że i do Ciebie mróz zawitał i pociachał rośliny, teraz trzeba czekać aż się znowu zbiorą, też myślę od czego z tymi hostami zależy bo u mnie podobnie. U Ciebie stipy szaleją, u mnie nie chcą zimować. Jeżówek jakby co to nie wyrzucaj


Sylwuś dziękuję troszę napsuł nam ten przymrozek, ziemniaki zaczęły wychodzić i w czwartek oberwały znowu... a jeżówek nie wyrzucę, zostawię, chcesz białe czy różowe, a może jedne i drugie? buziaczki

Mój ogrodowy pamiętnik 19:12, 24 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Teraz czas mojego jedynego rodka .




I azalii japońskich.


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:12, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 19:10, 24 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Dorotko, nie dobijaj mnie tymi fotkami orlikow. Czy moglabym poprosic o nasionka, jak sie zawiaza? No cudne sa.Oczywiscie pokryje koszta wysylki.
A ten wilczomlecz dlugo kwitnie?
Wilczomlecz kwitnie non stop do przymrozków, miałam go kiedyś jako lamówka w gruncie z białymi petuniami. Świetnie wyglądał całe lato. Postaram się zebrać nasiona z orlików, ale większość z nich zetnę zaraz po kwitnieniu, żeby zrobić miejsce następnym roślinom do kwitnięcia, których teraz nie widać np jeżówki. Przypomnij się w lipcu, powinny być już suche nasionka. Sama też już mam pomysł na wysianie za lamówką z trzmieliny, ładnie by w tym czasie ożywiły to miejsce.





Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:08, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Wymarzony sielankowy ogród..... 19:08, 24 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Agania napisał(a)

Piękna odmiana
Napracowałaś się z żurawkami, ja teraz będę pikować maki,
żmudna praca, ale nie wyczerpująca


Tak Agatko cudna jest ta odmiana, może jeszcze jakąś upoluję, bo fajnie kwitną i są takim ładnym wypełniaczam na rabacie ja z żurawkami skończyła, także spokój na 2 sezony a maki jakie masz Agatko? odmianowe? buziaczki
a tu rozchodnikowa

a tu klonowa... Princeton Gold błyszczy na rabacie, później ten kolorek będzie stonowany..
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 19:06, 24 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
No i może być też wersja z dwoma drzewami
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:06, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Mój ogrodowy pamiętnik 19:05, 24 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Ale było też trochę słońca. Wyszłam na chwilę po południu bo wcześniej było zimno. Zresztą prawie cały maj u nas z temperaturą poniżej 20 stopni.

Ostróżki rosną. Podlałam je gnojówką.



Klon i dereń kousa obok siebie.





Na róże jeszcze trzeba u mnie cierpliwie czekać.

Zakątek z fioletową ławeczką 19:04, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6729
Do góry
Mieczyki od pana Marka Jezierskiego już sporo urosły. Mam parę donic z nimi. Ciekawe jakie kolorki będą?
Wymarzony sielankowy ogród..... 19:03, 24 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
popcorn napisał(a)
Pięknie u Ciebie!!!!! Rewelacja!!! i dziękuję za propozycję!


Karola, jak będziesz miała chwilkę to serdecznie zapraszam


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:03, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Maj w Aganiowie



Wymarzony sielankowy ogród..... 19:01, 24 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Milka napisał(a)
Moniu, cudowna wiosna azalie masz bardziej zapączkowane
Ślimaków mam dużo, mimo zbierania, sypnęłam im żarcie, no cóż, albo one, albo rośliny


Irenko dziękuję azalie nie które oberwały w zeszłym tygodniu od przymrozku, no i tak bujnie jednak nie zakwitły, rh kwitną i cieszą bardzo pozdrawiam
Działeczka Asi :) 18:59, 24 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
I szersze kadry

Wymarzony sielankowy ogród..... 18:59, 24 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Kawa napisał(a)
oj Monia ale masz pięknie
i rośliny które tez uwielbiam
oczko super wyszło i to tego fonntanna !
ekstra!!
pięknie!


Kami dziękuję też już jestem z oczka zadowolona, w końcu



Wymarzony sielankowy ogród..... 18:56, 24 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Ewa777 napisał(a)
U mnie ślimaki powychodziły po deszczu


U mnie też już wychodzą, ale tylko te ze skorupkami, tych obślizłgłych brązowych na szczęście nie ma... buziaczki
fotki w przerwie między jednym a kolejnym deszczem...
sesleria świeci tą swoją zielonością...


Działeczka Asi :) 18:55, 24 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Działeczka Asi :) 18:52, 24 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies