Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

gosika67 12:58, 24 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
A Ty co? Jak clematis ten ładny? Lepiej?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Donia72 17:51, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
ElzbietaFranka napisał(a)
Tyle bzu rozwiniętego a w kurtce chodzisz też zimno? U nas aż się trzęsę aby mi Palibina nie zmroziło co za pogoda.ndawno nie pamiętam aby tak było. Padał deszcz ale było ciepło. 15 stopni w słońcu bo wiatr chłodny.

Ładny powojnik. Kupowałam jakieś tej wiosny ale nie pamiętam nazw. Ja znowu lubię bardziej kolory niebieskie i w różu. U mnie coś nie za bardzo powojników chcą rosnąć. Jak przetrwają 2 lata to już Rosji. Znowu po zimie 2 szt nie odbiły mimo okrycia a zimy nie było.
Nie poddaje się kupuje dalej aż trafię na dobrego. Warszawska Nike też ładny może kupie, ale nie wszystko naraz.

Pozdrawiam


Hej ElkaFranka
Jestem w kurtce, bo zimnooo W tym roku ten maj wyjątkowo chłodny, nawet na tarasie nie można sobie posiedzieć tak bez kurtki.....chociaż kawę sobie pijemy
U mnie powojnik "Solidarność", teochę mi zmarniał. Postawiłam w innym miejscu, może będzie mu teraz pasowało. Inne powojniki mają się dobrze, jedynie nie odbił mi z tamtego roku, chyba mu było Bieszczady. Ale zrobiło się miejsce na hortensję
Jeszcze sobie jakieś powojniki kupięmam parę upatrzonych.

____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 17:53, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
gosika67 napisał(a)
Siostra fotogeniczna jesteś . Nie pamiętam, że bez tam rośnie.


Dzięki, dzięki bez tam rośnie już kupę lat, tylko co jakiś czas jest ciachany i może nie zwróciłaś uwagi
Powojnika z tarasu przeniosłam na inną rabatę, może mu lepiej tam będzie.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 19:04, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Mieczyki od pana Marka Jezierskiego już sporo urosły. Mam parę donic z nimi. Ciekawe jakie kolorki będą?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
gosika67 19:25, 24 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
No ciekawe, chociaż ja za mieczykami nie przepadam , lubię je w pąkach w wazonie. Zawsze kupuję jak jest ich sezon.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Donia72 19:59, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
gosika67 napisał(a)
No ciekawe, chociaż ja za mieczykami nie przepadam , lubię je w pąkach w wazonie. Zawsze kupuję jak jest ich sezon.


No ja tez, ale tu dostałam dużo cebulek, mieliśmy sadzić na wizji, ale czasu jakoś brakło
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 20:11, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Lipki mają piękne soczysto zielone listki cięte co dwa lata.

____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Katkak 22:43, 24 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale śliczne te lipki, takie limonkowe. Jaka to odmiana Doniu? Mojego klona dzikusa tnę dwa razy w sezonie, bo już by orzecha pewnie przerósł.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Donia72 13:59, 25 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Katkak napisał(a)
Ale śliczne te lipki, takie limonkowe. Jaka to odmiana Doniu? Mojego klona dzikusa tnę dwa razy w sezonie, bo już by orzecha pewnie przerósł.



Witaj KasiuMam u siebie trzy lipy i każda to inna odmiana. Niestety, nie wiem jakiej są odmiany, kupowane w szkółce, ale bez jakichkolwiek nazw. Zależało nam, żeby dawały cień, bo akurat posadzone są przy kojcu do psa. Każda z nich dostaje listki w innym czasie
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
boguslawa_ma... 07:32, 09 cze 2020


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
mirkaka napisał(a)


Bardzo ładnie, w tych naczyniach ocynkowanych masz mini oczka wodne czy jako donice z trawami?

Witaj Dorotko pięknie przy twojej ławeczce ja to nie mam takich pomysłów jak ty ,chociaż naczynia mam podobne.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies