Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 17:48, 23 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Moje odkrycie, stare poczciwie irysy


Giardina pączkuje



Tawuły Goldflame oszalały... Koniec kulek, będę jednak cięła je w prostopadłościan obwódkę, bo dużo szybciej i łatwiej

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 17:45, 23 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Czochy giganty




Powojniki, choć młodziutkie zachwycają

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 17:43, 23 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Ogród bez reguł 17:37, 23 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
kielichowiec Hartlage Wine


naparstnica w objęciach róży


rusza montana od Hani


a na cienistej szaleje remota
Pamiętajcie o ogrodach 17:37, 23 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Tak, tak żona, podejrzała u Ciebie i tyle, trza się było do roboty brać
Hosty jeszcze dokupię ale stacjonarnie, bo w necie dość drogo.
Kousa swoje kosztował (120) ale opłacało się
Będą owoce
śliwa (już w mszycy)


czereśnie są dwie


borówka sześć krzaczków


porzeczka biala


i agrest
Ogród zapachów u Jasi 17:33, 23 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Jasiu, odbyłam telewizyjną cudowną podróż po Twoim ogrodzie. To kwintesencja smaku, gustu, wiedzy i doświadczenia oraz...miłości do roślin.


Agnieszko lubię moje rośliny i nie pozbywam się ich tak łatwo. Jezeli nawet zaczynają wyglądać gorzej, to dostają czas i troskliwszą opiekę, a czasem zmieniają miejsce żeby znowu zachwycać swoim wyglądem.

8.05.2020


Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 17:31, 23 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
No nie mogłam się powstrzymać od zrobienia fotek po deszczu...

Moją Łączka buja w oczach

Ogród do odnowy 17:30, 23 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Myślisz że padły?



Liliowo i kolorowo:) 17:23, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
No i ciut popadało ale jeszcze ma padać i bardzo dobrze bo roslinki też chcą pić a my chociaż ciut odpoczniemy od pracy w ogrodzie
Moje wrzosowisko bardzo potrzebuje deszczu.






Ogród zapachów u Jasi 17:21, 23 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jasiu jestem pod takim wrażeniem ........ Gratulacje takiego ogrodu, ale też niezwykłej naturalności przed kamerą, jakby jej tam wcale nie było z Wami W wielu momentach czułam się jakbyś mnie znała na wylot, mamy bardzo dużo wspólnego ze sobą

Dziękuję Sylwio. Rzeczywistość wyglądała tak , że wizyta Maji była uzgodniona wstępnie na 2020r. , z uwagi na wynikłe problemy z nagraniem programu z ogrodu znajdującego się w Krakowie , które miało się odbyć 5 czerwca 2019 zgodziłam się na wizytę w moim ogrodzie.
Po godzinie od rozmowy telefonicznej Ekipa była już u mnie. Ani ja ani ogród nie byliśmy przygotowani, pewnie dlatego nie było czasu na stres .



Ogród bez reguł 17:18, 23 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 17:15, 23 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Jak by kto pytał, to u mnie już nie pada...

Ogród bez reguł 17:09, 23 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Dziś było dobre światło do pokazania "żółtków"

barbula Hint of Gold


rdest Golden Arrow


szałwia lekarska Icterina


hakonka Aureola
...uDany ogród 17:07, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Miałam gości w ogrodzie



i za płotem na polu, czajka



Mąż zrobił mi podporę pod winorośl, już ładnie rośnie



Mam nadzieję, że chociaż urlop spędzę w ogrodzie, bo niestety moje włoskie wakacje nie dojdą do skutku.
Postanowiłam, że doprowadzę ogród do ładu, już nie mogę patrzeć na te chwasty, które nic sobie ze mnie nie robią tylko rosną jak najęte
Kolejny sezon mi mija, a ja oglądam ogród jak dobrze idzie, raz w tygodniu.
Dzięki Bogu mój M, coraz bardziej przekonuje się do małego domku, bo ja jestem zdecydowana, ale sama do tego nie jestem, a on ma stale wątpliwości, czy to w ogóle warto stawiać. Ale jak przyjechaliśmy przed moją pracą w środę, to aż nam się płakać zachciało, że mi przekwita i mija koło nosa mój raj, a ja nawet nie mogę tego podziwiać. Jadę sprzątam , koszę plewię i...jadę do Mamy...mam nadzieję, że w końcu coś postanowi,bo już nie mogę. Trzymajcie kciuki!



Pozdrawiam Was serdecznie



...uDany ogród 16:49, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






...uDany ogród 16:47, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
U mnie wiosna w pełni, ale nie mam zbyt dużo zdjęć. Dzisiaj chciałam jechać na dłużej, ale pochłonął mnie zapuszczony dom...pranie, sprzątanie i inne. Jeszcze nie dojechałam, a M mi usnął bo pogoda strasznie śpiąca i chyba wyskoczę tylko na obchód...

Tu zeszły tydzień







...uDany ogród 16:43, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Byliśmy też u Kapiasa, ja oczywiście buszowałam w ogrodzie angielskim









Uwielbiam to miejsce i mogłabym się tam przeprowadzić Nawet pojechałam z miarką i wiecie co ten domek w tle ma taki wymiar od frontu jak mam budować Cudny jest prawda?
I mój nawet w podobnym stylu będzie
...uDany ogród 16:40, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dawno mnie nie było, ale ostatnio jestem tak zagoniona, że nawet nie mam kiedy wyskoczyć do ogrodu.
Udało mi się za to zaliczyć szkółking i trafiłam na otwarte ogrody pokazowe ku mojej wielkiej radości
Śląski Ogród








Żurawka - Heuchera 16:26, 23 maj 2020

Dołączył: 25 kwi 2020
Posty: 3
Do góry
Kupiłam dziś kilka sztuk bordowych żurawek. Niestety bez opisu. Pani w szkółce też nie potrafiła mi pomóc zidentyfikować jaka ta odmiana. Więc... zwracam się do Was o pomoc.



Żurawka - Heuchera 16:23, 23 maj 2020

Dołączył: 25 kwi 2020
Posty: 3
Do góry
Kupiłam dziś kilka sztuk bordowych żurawek. Niestety bez opisu. Pani w szkółce też nie potrafiła mi pomóc zidentyfikować jaka ta odmiana. Więc... zwracam się do Was o pomoc.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies