Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 16:15, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
dzika_roza napisał(a)


hej, czy ona szybko rusza na wiosnę?


Ona z tych późniejszych za to zachwyca w czerwcu burzą kwiecia
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:28, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Pszczelarnia napisał(a)


Piękny czas.

Jakie to odmiany? 'Kinshiden'?

Ja mam kilka 'Yukigoten', chowam od patyczków i już są rozgałęzione, choć nadal małe.


Tak, to Kinshiden i Jet trail. Mam tez kilka nowych z ostatnich wojaży Pink Lady, Nivalis i Cameo
Na Yukigoten poluję
Bardzo je lubię
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:29, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Pszczelarnia napisał(a)


Piękna, w całości piękna i pokrój i kolor i kwitnienie.


Ta obiela w tym roku przeszął samą siebie nadal kwitnie i jest przepiękna, mam trzy odmiany ale najpiękniejsza
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:31, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Mgduska napisał(a)


Tu się zgadzam - Twój ogród jest dojrzały, elegancki i spójny, takich ogrodów jest niewiele, dlatego Twój ogród powinien być pokazywany jako wzór.
I to wszystko, co napisałam wyżej, powinno być ogłaszane ludzkości drukowanymi literami, bo jakkolwiek cenna jest pasja i wysiłek wkładane w urządzanie ogrodu - to efekty są różne, nie zawsze spektakularne.
To nie kwestia słodzenia - Tobie się po prostu ogród UDAŁ Inną rzeczą jest niechęć do występowania przed kamerą, to jestem w stanie zrozumieć


Madziu kochana jesteś. Dziękuję za te wszystkie miłe słowa odnośnie mojego ogrodu.
Ja raczej nie jestem medialna i nie potrafię sobie wyobrazić opowiadania o mojej pasji przed kamerą, mimo że stale gadam o ogrodzie
Serdecznie Ci dziękuję!!!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:33, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Iwona100 napisał(a)
Trafiłam do Ciebie szukając kaliny Watanabe. Wczoraj widziałam ją w ogrodniczym. Jedna pani powiedziała mi ,że często atakują ją różne szkodniki. Jakie jest Twoje doświadczenie?


Iwonko miło , że tu trafiłaś
Ja nie mam z nią żadnych problemów. Ładnie rośnie i kwitnie szczerze polecam, choć jakbym miała wybrać jedną japońską to z pewnością Tomentosum, jest najpiękniejsza
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:34, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Agania napisał(a)
Oviela zawsze kojarzy mi się z panną młodą, piękny masz krzew


Bardzo trafnie, cudowny krzew. Rośnie dość powoli ale zachwyca kwitnieniem co roku
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:36, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Agania napisał(a)

Dana jak mam kilka takich świerków lubię je bardzo jak dla mnie pięknie został wyeksponowany jeśli nie chcesz żeby rósł do góry może mu zakręcić w dół i podwiązać przewodnik
Piękne foto
Całuję Danuś


Aguś ja mam pierwszego, ale na kolejne nie mam miejsca więc ten będzie rodzynkiem. Mam jeszcze zwykłego serba, ale w tyle i jakoś rzadko fotografuję te miejsca...muszę tą część doprowadzić do ładu. Tylko ostatnio coś nie mam sił ani czasu.
Cieszę się, że podoba Ci się miejscówka a dla mojego krzywaka
Buziaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:40, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dawno mnie nie było, ale ostatnio jestem tak zagoniona, że nawet nie mam kiedy wyskoczyć do ogrodu.
Udało mi się za to zaliczyć szkółking i trafiłam na otwarte ogrody pokazowe ku mojej wielkiej radości
Śląski Ogród








____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:43, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Byliśmy też u Kapiasa, ja oczywiście buszowałam w ogrodzie angielskim









Uwielbiam to miejsce i mogłabym się tam przeprowadzić Nawet pojechałam z miarką i wiecie co ten domek w tle ma taki wymiar od frontu jak mam budować Cudny jest prawda?
I mój nawet w podobnym stylu będzie
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:47, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
U mnie wiosna w pełni, ale nie mam zbyt dużo zdjęć. Dzisiaj chciałam jechać na dłużej, ale pochłonął mnie zapuszczony dom...pranie, sprzątanie i inne. Jeszcze nie dojechałam, a M mi usnął bo pogoda strasznie śpiąca i chyba wyskoczę tylko na obchód...

Tu zeszły tydzień







____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies