Gdzie jesteś » Forum » Powitania » kwiaty na grobie

Pokaż wątki Pokaż posty

kwiaty na grobie

iwona123 11:16, 24 sie 2019


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 33
Piszę z nietypową prośbą .Mój syn ma nagrobek, póki co ziemny ( czekamy na pomnik). Chciałabym posadzić na nim rośliny. Pomyślałam że moęe pomożecie mi Państwo. Kawałek który mam obsadzić ma 90 cm na 90 cm. Kupiłam śliczny jałowiec old gold wielkości ok 40cn na 40 cm parę wrzosów, kilka traw w kolorze srebrnym i tuje w kształcie małych kulek. Postawiłam to wszystko koło siebie i nie mam pojecia co z tym począć. Może ktoś podpowie mi aranżację, moge dokupić też inne roślinki. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
____________________
Iwona-Ogród pod drzewami
HannaR 18:39, 24 sie 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Iwonko, skoro niedługo stanie pomnik to czy jest sens obsadzać nagrobek wieloma roślinami? Ledwo zdążą się przyjąć, a już trzeba będzie je wysadzać.

Jeśli natomiast mają przetrwać zimę to osobiście poszłabym w zimozielone. Trawy na zimę zaschną i nie będą wyglądać dobrze. Jak już masz jałowiec to może dać go na środek, w czterech rogach kulki tujowe, a resztę wypełnić wrzosami.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies