Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

deszczowymaj 18:44, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Margerytka40 napisał(a)
No cześć, tym razem u Ciebie. Jak wszyscy pochwalę jeżówki. Piękne. Jakie odmiany pomarańczowych masz? Potrzebne mi pomarańczowe żarówy na różankę


Moje pomarańczowe to są właśnie z wysianych (wysiałam nasiona z czerwonej nn)

Ale mogę Ci polecić ..jeżeli ma być żarówa to Kismet Intense Orange albo wyższa i delikatniejsza w kolorze Big Kahuna a dla niezdecydowanych Rainbow Marcella pięknie tęczowo zmienia kolory
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Wiolka5_7 18:53, 08 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
Witam się
Fajnie, że wątek założyłaś

Piękne rabaty wyczarowałaś
Jeżówki też uwielbiam
Będę zaglądać

Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 18:55, 08 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
deszczowymaj napisał(a)


Moje pomarańczowe to są właśnie z wysianych (wysiałam nasiona z czerwonej nn)

Ale mogę Ci polecić ..jeżeli ma być żarówa to Kismet Intense Orange albo wyższa i delikatniejsza w kolorze Big Kahuna a dla niezdecydowanych Rainbow Marcella pięknie tęczowo zmienia kolory


Dzięki za polecenie. Wiosną coś chcę zamówić więc jeszcze czas na wybór. Będę miała na różance same pomarańczowo herbaciane róże w towarzystwie penstemonów, szałwii, kocimiętki i właśnie jeżówek.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
deszczowymaj 19:07, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Po całej akcji z Panem Koparka zostało takie coś..nie mam zdjęcia całości..no ale nadal jest dziura,błotnista i bardzo śliska dziura



Ale to nic,wiosną i tak mam zamiar przeorać to wszystko
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 19:12, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Wiolka5_7 napisał(a)
Witam się
Fajnie, że wątek założyłaś

Piękne rabaty wyczarowałaś
Jeżówki też uwielbiam
Będę zaglądać

Pozdrawiam



Hej Wioletko


Witam właścicielkę jednego z najpiękniejszych przed ogródków na O. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłam zdjęcia metamorfozy,noo szczęka opada

dziękuję za miłe słowa i zapraszam
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Margerytka40 19:14, 08 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
deszczowymaj napisał(a)
Po całej akcji z Panem Koparka zostało takie coś..nie mam zdjęcia całości..no ale nadal jest dziura,błotnista i bardzo śliska dziura



Ale to nic,wiosną i tak mam zamiar przeorać to wszystko


O żesz, też miałam takie miejsce, właśnie się "gryzie" z dobrociami i nabiera szlachetności
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
deszczowymaj 19:18, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Margerytka40 napisał(a)


Dzięki za polecenie. Wiosną coś chcę zamówić więc jeszcze czas na wybór. Będę miała na różance same pomarańczowo herbaciane róże w towarzystwie penstemonów, szałwii, kocimiętki i właśnie jeżówek.



Asiu zapowiada się interesująco ale czy aby na pewno jeżówki w tak intensywnym kolorze będą pasowały?Swoim kolorem mogą przyćmić wszystko naokoło
Może lepiej coś delikatniejszego ..
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 19:21, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Margerytka40 napisał(a)


O żesz, też miałam takie miejsce, właśnie się "gryzie" z dobrociami i nabiera szlachetności


Oj zazdroszczę tego ,że już się gryzie moje gryzie się jedynie z moimi kaloszami albo z tyłkiem
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Margerytka40 19:26, 08 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
deszczowymaj napisał(a)



Asiu zapowiada się interesująco ale czy aby na pewno jeżówki w tak intensywnym kolorze będą pasowały?Swoim kolorem mogą przyćmić wszystko naokoło
Może lepiej coś delikatniejszego ..


Zobaczymy, nie sprawdzę to się nie przekonam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 19:59, 08 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81604
Masz piękne rośliny i bardzo ładnie Ci wychodzi ich komponowanie mimo przesadzania w tę i we wtę
Kurcze, a nie dało się tej szopki jakoś podratować??? Bo wiesz był budynek, który można było jakoś fajnie zagospodarować, a teraz nie ma, nowy postawić nie zawsze jest łatwo
Co planujesz w tym miejscu jak już zaorasz? Taki dołek w gruncie to ja bym od razu na oczko wykorzystała, ale widzę, że brzdąc mały jest więc na razie odpada, może piaskownicę?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies