Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

zszywka 16:43, 08 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Witaj Asiu

Jeżôwki masz dorodne, rozchodniki też super i w dodatku wdzięczne rośliny

Przesadzanie, myśle że każdy przesadza na potęgę u mnie 1 rabata nie była jeszcze przerabiana, ale myśle że wiosną muszę przeorganizować floksy bo mi wypadły i przesadzić przywrotnika i podzielić astry bo bardzo się rozrosły reszta conajmniej kilka razy zmieniana, myśle że te najnowsze robię z głową i długo sobie będą rosły w niezmiennej formie chodź nigdy nie wiadomo

Będę zaglądać
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Magleska 17:03, 08 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Asia Ty to jeżówkowa Królowa jesteś ..... ile masz odmian -bo po zdjęciach ,to mnóstwo

fajnie piszesz ,dobrze ,ze założyłaś wątek ja niestety nie umiem swojego gadulstwa oddać w pisaniu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
deszczowymaj 17:38, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
greg66 napisał(a)
Asiu już pisalem i nadal zachwycam się jeżówkami ale i inne rośliny masz fajne. No mam następny ogród gdzie z przyjemnością będę zaglądał


Grzesiu bardzo mi miło zapraszam jak najczęściej
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 17:42, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
zszywka napisał(a)
Witaj Asiu

Jeżôwki masz dorodne, rozchodniki też super i w dodatku wdzięczne rośliny

Przesadzanie, myśle że każdy przesadza na potęgę u mnie 1 rabata nie była jeszcze przerabiana, ale myśle że wiosną muszę przeorganizować floksy bo mi wypadły i przesadzić przywrotnika i podzielić astry bo bardzo się rozrosły reszta conajmniej kilka razy zmieniana, myśle że te najnowsze robię z głową i długo sobie będą rosły w niezmiennej formie chodź nigdy nie wiadomo

Będę zaglądać



Rozchodniki i jeżówki to zawsze zgrany i bezproblemowy duet

Achh z tym przesadzaniem..zwariować można ale czego się nie robi dla pięknego ogrodu



____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 17:50, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Magleska napisał(a)
Asia Ty to jeżówkowa Królowa jesteś ..... ile masz odmian -bo po zdjęciach ,to mnóstwo

fajnie piszesz ,dobrze ,ze założyłaś wątek ja niestety nie umiem swojego gadulstwa oddać w pisaniu


Królowa jeżówkowa brzmi nieźle dziękuję ..już gdzieś to słyszałam


Ile odmian jeżówek..nie wiem nie liczyłam..ale nie za dużo

Dużo wysiałam (w styczniu) i doczekałam się stu paru sztuk,połowę rozdałam a pięćdziesiąt parę wylądowało w ogrodzie.W większości kwitną na różowo (ale za to w różnych odcieniach różu) są też rarytasiki w odcieniach pomarańczy i parę białych
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Dorii 18:19, 08 paź 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Witam się u ciebie
Ujęcia cudne robisz i jeśli nawet cały ogród nie jest jak należy to świetnie to ukrywasz. U się w zdecydowanie za szerokie kadry daje.
Będę podglądać i się uczyć, nie tylko trafnych ujęć.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Margerytka40 18:28, 08 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
No cześć, tym razem u Ciebie. Jak wszyscy pochwalę jeżówki. Piękne. Jakie odmiany pomarańczowych masz? Potrzebne mi pomarańczowe żarówy na różankę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
deszczowymaj 18:29, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Sylwuś mam coś dla Ciebie,żebyś sobie czasami nie myślała że jest tak pięknie
Na początku tego roku zabraliśmy się za rozbiórkę starej szopy (zauważyliście,że u mnie wszystko jest stare)


Po rozebraniu szopy została dziura jak lej po bombie..w związku z tym,Pan koparkowy załatwił nam ziemie ..

Taką Ooo ..glina z kamlotami .Ale tak sobie myślę ..w sumie to mam w ogrodzie ziemie gliniastą to co mi tam..tona w tą czy w tą
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Ania111 18:33, 08 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Asia ,

Ależ masz teraz super cegły z rozbiórki ,
Ale możesz zaszaleć
____________________
Ania Spelnione marzenie
deszczowymaj 18:35, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dorii napisał(a)
Witam się u ciebie
Ujęcia cudne robisz i jeśli nawet cały ogród nie jest jak należy to świetnie to ukrywasz. U się w zdecydowanie za szerokie kadry daje.
Będę podglądać i się uczyć, nie tylko trafnych ujęć.


Witam cieplutko dziękuję za komplementy

Co do zdjęć..staram się pokazywać te ładniejsze fragmenty ogrodu bo co ja Wam będę brzydotę na dzień dobry serwować

...chociaż prędzej czy później na pewno tak się stanie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies