Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

sylwia_slomc... 21:08, 07 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Kłamczucha
Cudne ujęcia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 21:50, 07 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Magleska napisał(a)
Witam się i ja
fajnie ,że odważyłaś się założyć wątek będę zaglądać

rabatka nabiera ciała i już czaruje



O Madziulka u mnie
Cześć zapraszam
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
ElaS 21:51, 07 paź 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Hej Asiu,
interesująco w Twoim ogrodzie, kwiatowo. Więcej zdjęć proszę
____________________
Malwowy ogród
deszczowymaj 21:57, 07 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729




Aniu teraz to i ja się zawstydziłam takiego komplementa mi napisałaś
Cieszę się bardzo,że rabatka Ci się podoba..nie ukrywam,że to moja ulubiona I powstała właśnie dzięki inspiracjom Ogrodowiskowym i Danusiowym







____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:00, 07 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kłamczucha
Cudne ujęcia


Sylwia ja ciem proszę ..wstrzymaj się z tak okrutnym osądem nie widziałaś jeszcze wszystkiego
Pokazałam tylko te ładniejsze fragmenty..a najlepsze (czytaj najgorsze) zostawiam na koniec(czyt.na później)
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:05, 07 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
AgataM napisał(a)
Witaj Jestem bardzo ciekawa Twojego ogrodu Jeżówki wśród galilardii wyglądają obłędnie. Białe jeżówki... cudne Będę zaglądać
Pozdrawiam



Witam bardzo mi miło
Połączenie Gailardi z Jeżówkami chyba dość nie typowe i te kolory róż i czerwień.. to nie powinno pasować a jednak mi też się podoba
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:09, 07 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
ElaS napisał(a)
Hej Asiu,
interesująco w Twoim ogrodzie, kwiatowo. Więcej zdjęć proszę



Dziękuję
Postaram się coś tam jeszcze wynaleźć

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 10:33, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dzień dobry Wszystkim w tym pięknym nowym dniu

Chciałam Wam jeszcze chwilkę opowiedzieć o moim ogrodzie a dokładnie o jego położeniu,żeby było wiadomo skąd takie nasadzenia a nie inne

Jest to działka skrajna, usytuowana przy samej dość ruchliwej ulicy(dom także jest od str ulicy).. z dwóch a raczej z trzech stron otoczona chodnikami,tuż za płotem mam przystanek i po drugiej stronie ulicy kolejny przystanek..i tak oto nudzący się oczekując na przyjazd autobusu mogą sobie podziwiać mnie jak to fruwam po ogrodzie z łopatą albo z telefonem cykając zdjęciaalbo wypinam 4litery w poszukiwaniu chwasta


Tylko po jednej stronie działki mam sąsiada..ale za to jakiego a tak na serio ..to on nic kompletnie nic nie robi na swojej posesji i dzięki tamu mam widok na chaszcze sięgające nosa

Z tyłu ogrodu tuż za drewnianymi panelami jest staw,chodniczki,ławeczki i plac zabaw..także ruch na około mojego ogrodu jest spory

Stąd też chęć choć częściowego osłonięcia się i pierwsze nasadzenia w formie żywopłotu z Brabantów (gdzie ja miałam rozum jak je sadziłam) i tuj szmaragd na tyłach ogrodu.

I nie myślcie sobie,że to koniec bo tuż za moim ogrodzeniem znajduje się także G.O.K Można powiedzieć ,że biorę czynny udział we wszystkich możliwych imprezach kulturalnych i mniej kulturalnych także


____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:50, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Szybka historia drugiej rabaty..długiej rabaty..bo ciągnie się ona przez całą długość ogrodu.
Na początku było to miejsce traktowane jako przechowalnik,sadziłam tam wszystkie rośliny jakie kupiłam,bądź dostałam..a sadziłam wszystko jak leci bez ładu i składu,i najczęściej po jednej roślince.


I to właśnie to miejsce jest dla mnie najbardziej problematyczne,bo teraz ciężko z tego chaosu coś sensownego wykombinować..rabata jest w ciągłej przebudowie i tak naprawdę to powinnam wszystko z niej wywalić,wyrównać podłoże i zacząć od początku ..
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:54, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Coś dla ludzi o mocnych nerwachTak wyglądała rabata w 2015roku ,pierwsze nasadzenia..jaka ja wtedy byłam z niej dumna grabiłam równiutko grabeleczkami,żaden listek nie miał prawa tam leżeć
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies