Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początek z ogrodem marzeń:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Początek z ogrodem marzeń:)

AnetkaKogucik 20:21, 14 lis 2019

Dołączył: 13 lis 2019
Posty: 8
Witam serdecznie
może tym razem się uda , i do razu dziękuje koleżankom za wsparcie że nie we właściwym miejscu próbowałam się uruchomić
zatem raz jeszcze wszystkich na tym wspaniałym Ogrodowym Forum Miłośników przyrody. Od 1,5 roku walczę z 35 arami pod Wrocławiem. I powiem szczerze, myślałam że naprawdę jest to łatwiejsze. Myślałam że ogród z bajki zrobię ot tak. Myliłam się . Ogród jest 20 letni zaniedbany ale z miłości utworzony ale zaniedbany. Mieszkam tu 1,5 roku i walczę każdego dnia. Nauczyłam się że trzeba cierpliwie. I przyznać się muszę, że od kilku dni oglądam i czytam Was moi Drodzy i nabrałam ogromnego wigoru do pracy dzięki Wam. Teraz wiem że można wszystko ale cierpliwie. Naprawdę co robicie ze swoimi ogrodami i zmianami łapią za serce. Mam nadzieję że będę mogła liczyć na Wasze ciepło słowo czasami. I nie mogę się doczekać kiedy więcej przeczytam i pooglądam Waszych pięknym zmian w ogrodzie. Ja niestety jak wielu tutaj nie doczekałam się projektu. Wielu nie dojechało , a reszta wyceniła się bardzo drogo. Wiem, że trzeba projekt. Ale na razie walczę sama. Na razie wykarczowałam od płotu około 5m chaszczy. I trochę posadziłam przed domem roślin. I walczę dalej. Pozdrawiam Was wszystkich jeszcze raz bardzo serdecznie. BYŁO

JEST -ale już są zmiany-bo przez te kamienie wyszło grobowisko.

____________________
Marzenie o pięknym ogrodzie
Gardenarium 06:19, 15 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A ja przeniosłam wątek do Naszych ogrodów zgodnie z Twoim życzeniem. Teraz masz dwa wątki


Pierwszy jest tutaj - i ma inny tytuł https://www.ogrodowisko.pl/watek/10134-moj-nowy-ogrod-bajkowe-marzenie-czas-start

Który ma zostać? Jaki tytuł ma zostać?
Zalinkuj sobie gdzieś na maila adres swojego ogrodu, żebyś nie tworzyła kolejnych wątkow

Poprzenosiłam posty do wątku pierwszego, miałaś już tam odpowiedzi.
Natomiast wątek drugi zamykam.
Jaki tytuł ma zostać i w jakim dziale? Nasze ogrody, czy projektowanie ogrodów?
Poproszę o odpowiedź na wiadomość prywatną, wtedy uporządkuję całość i drugi wątek skasuję.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies