Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - moja duma

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - moja duma

agatag 22:37, 20 lis 2019


Dołączył: 20 lis 2019
Posty: 3
Od kilku lat tworzę swój ogród. Początkowo było 25 arów trawnika. Potem pojawiły się sosny, żeby zapewnić trochę cienia, drzewka owocowe. Kiedy posadziłam obok tarasu trzy rododendrony i kilka rojników, poczułam nieznaną mi dotąd przyjemność. I od tego czasu stale coś dosadzam, przesadzam. Dobieram rośliny spontanicznie, ale czytam informacje na ich temat, by zapewnić im najlepsze warunki. Mój ogród jest młody, więc nie wygląda jeszcze tak okazale, jak bym chciała. Mimo to dostarcza mi mnóstwo radości. Lubię zmęczenie po całodziennej pracy w nim. Kocham światło zachodzącego słońca, które przenika przez liście traw i berberysów, pomarańczową korę sosen. I jestem dumna, że go założyłam.
____________________
Agata
Dorota123 20:48, 21 lis 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj całkiem fajnie się zapowiada. Musisz uaktywnić podpis, czyli słowo Agata żeby można było do Ciebie trafić.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
agatag 22:34, 22 lis 2019


Dołączył: 20 lis 2019
Posty: 3
Witaj, cieszę się, że mój ogród się spodobał. Będę wdzięczna za podpowiedź, jak uaktywnić podpis.
Piękna jest wiosna w Twoim ogrodzie. Ja też wsadziłam w tym roku kilkadziesiąt cebul tulipanów i w związku z tym nie mogę się doczekać końca zimy, która jeszcze się nie zaczęła.

Wizytówka- Mój ogród- moja duma
____________________
Agata
waldek727 01:50, 23 lis 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
https://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Gardenarium 07:55, 23 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Agata - Mój ogród - moja duma

Zrób cytuj i to zdanie powyżej skopiuj i wklej w swoim podpisie w profilu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ewsyg 09:16, 23 lis 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Agatko. Jestem bardzo ciekawa Twojego ogrodu. Pierwsze zdjęcia zapowiadają piękny ogród. Czekam na więcej

Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ElzbietaFranka 22:46, 23 lis 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Witam na ogrodowisku

Trzeba stworzyć podpis. Kilka fotek stwarza wrażenie ogrodu dojrzałego. Widać że teren pagórkowaty to i dużo fajnych rabat pewnie masz.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies