Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

BASIA8 13:27, 27 sie 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Ach te ślimaki, oszalały w tym roku. Piękne winorośla
Pozdrawiam
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Basieksp 13:28, 29 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
gobasia napisał(a)


Basiu jaka odmiana tej białej winorosli/.Mam posadzoną Izę Zaliwską ale jakos tak się nie przykła do owocowania


Te białe są bezpestkowe, Reliance, narazie są zielone, ale one się zarumienią trochę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 13:31, 29 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
anabuko1 napisał(a)
A ja zapytam ci to za odmiana tej ciemnej winorośli ?
Moja późniejsza. A ta wczesna bardziej by mi się przydała.
Języczki piękne. Moje ślimaki zzarly


Ta ciemna według naszych zapisek, to Swenson red są bardzo słodkie z pestkami u nas owocują jako pierwsze
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 13:41, 29 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Dziś deszczowy dzień, wczoraj dokończyliśmy cięcie tui, trochę źle dla nich po cieciu, że pada, bo trudno. Teraz posprzątać, trochę tego jest a cięcie z tej strony nawet w miarę dobrze wyszło kolejne cięcia będą już łatwiejsze, teraz tuje były naprawdę grube, wszystko ręcznie, ale mamy to
Taki mały podgląd, połowy jednej strony

____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 13:46, 29 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Końcówka lata w deszczu, takie drobiazgi
Hortensja nabiera jesiennych kolorów







____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 14:17, 29 sie 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Cięcie szpaleru na wysokości nie zazdroszczę. U mnie tuje zostały bez cięcia. i rosną aż ktoś się na nie zezłości. Już chyba z 5 m mają, albo i więcej. Trzeba zamawiać ekipę.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 14:29, 29 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
hankaandrus_44 napisał(a)
Cięcie szpaleru na wysokości nie zazdroszczę. U mnie tuje zostały bez cięcia. i rosną aż ktoś się na nie zezłości. Już chyba z 5 m mają, albo i więcej. Trzeba zamawiać ekipę.



No u nas niektóre pewnie miały około 4 metrów, wszystkie z drabinki inaczej się nie dało, ale trzeba było, bo za bardzo zacieniały działkę, chociaż od strony tarasu, aż za jasno się zrobiło, tam akurat to cięcie średnio mi się podoba, tak łyso się zrobiło, ale dosadzilam trzy pęcherznice one szybko urosną i zapełnią przestrzeń
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 18:18, 29 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8667
Basieksp napisał(a)
Dziś deszczowy dzień, wczoraj dokończyliśmy cięcie tui, trochę źle dla nich po cieciu, że pada, bo trudno. Teraz posprzątać, trochę tego jest a cięcie z tej strony nawet w miarę dobrze wyszło kolejne cięcia będą już łatwiejsze, teraz tuje były naprawdę grube, wszystko ręcznie, ale mamy to
Taki mały podgląd, połowy jednej strony



Twoje tuje pięknie się prezentują, zieleniutkie, równo podcięte, super. Moje przed domem niestety nie były regularnie przycinane i nie wyglądają dobrze. No i mają już sporo lat, więc zajmują dużo miejsca. W tym roku nie będę o nich myśleć, koniec "grubszych" prac ogrodowych.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 19:02, 29 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Alija napisał(a)


Twoje tuje pięknie się prezentują, zieleniutkie, równo podcięte, super. Moje przed domem niestety nie były regularnie przycinane i nie wyglądają dobrze. No i mają już sporo lat, więc zajmują dużo miejsca. W tym roku nie będę o nich myśleć, koniec "grubszych" prac ogrodowych.


Nasze mają już jakieś 10 lat i to ich pierwsze cięcie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:06, 29 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Dziś mała wycieczka do lasu







____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies