Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Agatorek 00:15, 09 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Basiu, czytałam u mnie, że myślisz nad judaszowcem . Jakaś konkretna odmiana Cię interesuje?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
gogo 00:32, 09 wrz 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Basiu i Romku, obejrzałam i przeczytałam całość i jeszcze bardziej mi się u Was podoba
Niczego nie cytuję, bo musiałabym wszystko
Aza super piesa, u mnie 6 kotów i dwa dzikie jeże w domu + kilka kotów i jeży w ogrodzie
Fajna kradziejka rojnika, mój Gucio ukradł kaktusa z doniczki

I chwalę pomidory Romka, mistrzostwo świata
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Basieksp 09:16, 09 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Agatorek napisał(a)
Basiu, czytałam u mnie, że myślisz nad judaszowcem . Jakaś konkretna odmiana Cię interesuje?


Ja myślałam o Forest Pansy, bardzo mi się podoba, ale nie wiem czy u nas w ogóle przezimuje i czy nasza pokraka na dzień dobry go nie zniszczy jak go na zimę otulę, w tamtym roku wszystkie agrowłukniny na roślinach mi poniszczyła, dlatego na początek padło na tańszą roślinkę i zamówiliśmy już Cercis Canadensis, takiego maluszka, nie będzie dużego żalu jak coś się nie uda a z tym drugim poczekam do wiosny
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:21, 09 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
gogo napisał(a)
Basiu i Romku, obejrzałam i przeczytałam całość i jeszcze bardziej mi się u Was podoba
Niczego nie cytuję, bo musiałabym wszystko
Aza super piesa, u mnie 6 kotów i dwa dzikie jeże w domu + kilka kotów i jeży w ogrodzie
Fajna kradziejka rojnika, mój Gucio ukradł kaktusa z doniczki

I chwalę pomidory Romka, mistrzostwo świata


Cieszę się, że Ci się podoba też mamy jeża ale chyba jednego, taki dochodzący, może u nas nawet gdzieś mieszka
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 10:25, 09 wrz 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8630
Basiu! Mieliście wspaniałą wycieczkę. Pogoda cudowna. Słoneczny ogród też weselnej wygląda,
a my mamy więcej energii do działania. Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 10:36, 09 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Alija napisał(a)
Basiu! Mieliście wspaniałą wycieczkę. Pogoda cudowna. Słoneczny ogród też weselnej wygląda,
a my mamy więcej energii do działania. Pozdrawiam.


Dziś napewno będę działać mam węgierki do zrywania, trochę będę zasłoikowana, ale to zostawię na wieczór, szkoda ładnej pogody na pracę domowe
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:55, 09 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Takie małe coś







____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:57, 09 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
I w końcu świecznica zaczyna kwitnąć



____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
BASIA8 10:59, 09 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Piękne widoki z ogródeczka.Mnie niestety nie udało się zrobić promocyjnych zakupów w L. Telefon z aplikacją został w domku. jechać 30km po telefon to przesada.Miło że Mnie odwiedziłaś. Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Basieksp 11:12, 09 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
BASIA8 napisał(a)
Piękne widoki z ogródeczka.Mnie niestety nie udało się zrobić promocyjnych zakupów w L. Telefon z aplikacją został w domku. jechać 30km po telefon to przesada.Miło że Mnie odwiedziłaś. Buziaki.


No właśnie dzięki Tobie udało się z aplikacją kupić, bo pewnie bym przegapiła a czosnków chciałam sobie dokupić, ale to nie są te, które w tamtym roku kupiłam w O, te mają o wiele mniejsze cebulki, no ale zobaczę co z nich zawitnie

Takie udało się kupić



Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies