Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

hankaandrus_44 12:32, 02 wrz 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Jestem, obejrzałam wątek od wiosny do teraz. Podziwiam . Radzicie ze wszystkim specjalistycznie. Jest pięknie. Ogród i wiosną, i latem bogaty. A jeszcze dojrzewa do doskonałości. Pieska dorosłegp żal, ale młoda psica też śliczna. Ja takich dużych psów nie chciałam, w bloku się nie da z nimi, chociaż córka kiedyś na białego górskiego namawiała. Nie skusiłam się, i dobrze, gdzieby ja z nim teraz...

Mam nadzieję, że jesień, oprócz plonów przyniesie Wam zadowolenie z następnych nasadzeń i inwestycji. Wędzarnia- super. Może i u mnie kiedyś będzie, w planach jest.

Postaram się zaglądać, bo to przecież prawie mój region, a w Chojnicach mam siostrę.

POwodzenia, nie tylko ogrodowego.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 12:50, 02 wrz 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9994
hankaandrus_44 napisał(a)
Jestem, obejrzałam wątek od wiosny do teraz. Podziwiam . Radzicie ze wszystkim specjalistycznie. Jest pięknie. Ogród i wiosną, i latem bogaty. A jeszcze dojrzewa do doskonałości. Pieska dorosłegp żal, ale młoda psica też śliczna. Ja takich dużych psów nie chciałam, w bloku się nie da z nimi, chociaż córka kiedyś na białego górskiego namawiała. Nie skusiłam się, i dobrze, gdzieby ja z nim teraz...

Mam nadzieję, że jesień, oprócz plonów przyniesie Wam zadowolenie z następnych nasadzeń i inwestycji. Wędzarnia- super. Może i u mnie kiedyś będzie, w planach jest.

Postaram się zaglądać, bo to przecież prawie mój region, a w Chojnicach mam siostrę.

POwodzenia, nie tylko ogrodowego.


Dziękuję, pozdrawiam serdecznie zanim się przeprowadziliśmy na wieś mieszkaliśmy w Chojnicach, w bloku nie miałabym dużego psa, to musi być przemyślana decyzja, dobrze że się nie zgodziłaś na tego górskiego wędzarnia to dzieło mojego męża i wędzenie to też jego działka, ciągle coś się pekluje a potem wędzi nie kupujemy od jakiegoś czasu wędlin, wędzimy lub robimy w szynkowarze
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anpi 13:08, 02 wrz 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8017
Basiu piękne lilie, ja sporo dokupiłam w lipcu i teraz czekam na kwitnienie.
Widzę, że też lubisz kolorowo
A łączkę wysiewałaś z gotowej mieszanki, czy sama komponawałaś?
Swoje warzywka i owoce niesamowicie cieszą...O! muszę pójść zerwać maliny , ciekawe jak się mają po wczorajszych ulewach!?

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 13:13, 02 wrz 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9994
anpi napisał(a)
Basiu piękne lilie, ja sporo dokupiłam w lipcu i teraz czekam na kwitnienie.
Widzę, że też lubisz kolorowo
A łączkę wysiewałaś z gotowej mieszanki, czy sama komponawałaś?
Swoje warzywka i owoce niesamowicie cieszą...O! muszę pójść zerwać maliny , ciekawe jak się mają po wczorajszych ulewach!?



Łączka z gotowych mieszanek, ciekawa jestem czy zdąży się wysiać sama na przyszły rok, jak nie to dosieje
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
deszczowymaj 13:15, 02 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Basieksp napisał(a)
Zakładana trochę późno bo w czerwcu ale jest i zakwitła nasza niewielka kwietna łączka



Dziś miała dużo gości




Piękna ta łączka też miałam chęci taką niewielką zrobić ..no ale że mam pomysłów srylion na minutę to nic z tego nie wyszło

Zbiory mniam
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Basieksp 13:22, 02 wrz 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9994
deszczowymaj napisał(a)


Piękna ta łączka też miałam chęci taką niewielką zrobić ..no ale że mam pomysłów srylion na minutę to nic z tego nie wyszło

Zbiory mniam


Niewielka bo miejsca trochę brakuje a też mam jeszcze w planach zrobić taką niedużą rabatkę z trawami coś już mam coś chcę dokupić a na ten rok miał być już spokój no nie da się
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
greg66 17:37, 02 wrz 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4547
Do łączki przymierzam si ę w przyszłym roku ale nasiona musze znaleźć jakieś fajne, bo w markecie mają bardzo drogo i wielką paczkę.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
sylwia_slomc... 17:45, 02 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81251
Ten goździczek śliczniutki Ale i floksom niczego nie brakuje na urodzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 19:10, 02 wrz 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9994
greg66 napisał(a)
Do łączki przymierzam si ę w przyszłym roku ale nasiona musze znaleźć jakieś fajne, bo w markecie mają bardzo drogo i wielką paczkę.


My nasionka kupowaliśmy tak na szybko, zobaczymy co jeszcze zakwitnie, teraz pojawiły się też maki jakby co to będziemy dosiewać ale owadów naprawdę dużo aż miło
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:14, 02 wrz 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9994
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ten goździczek śliczniutki Ale i floksom niczego nie brakuje na urodzie


Goździk z mojego wysiewu, myślałam że ich nie ma aż zakwitły w zupełnie innym miejscu, pomyliłam siewki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies