Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 17:54, 28 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
Alija napisał(a)


Niesamowite, taki piękny, świeżutki ciemiernik, cudny. Lubię takie niespodzianki, bardzo cieszą, szczególnie o tej porze roku.


Pierwszy raz zakwitł mi o tej porze, zawsze na wiosnę kwitł, ma dużo liści i zawsze z drugiej strony go podglądałam, tych kwiatów nawet nie zauważyłam, dziś przez przypadek je wypatrzyłam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eda 17:59, 28 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)
Taki późno listopadowy ogród jak wracam w tygodniu po pracy jest już ciemno, myślałam, że niewiele się już dzieje w ogrodzie, a tu niespodzianka ciemiernik mi zakwitł podglądam ten biały z pąkami, a tego bym przegapiła







Uwielbiam je śliczne moje coś tam zawiązały zobaczymy czy będzie co podziwiać
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 18:13, 28 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
eda napisał(a)


Uwielbiam je śliczne moje coś tam zawiązały zobaczymy czy będzie co podziwiać


Ja widziałam u innych dziewczyn, że już kwitną i uparcie tego białego podglądałam, a ten w liściach się ukrył, ciekawe jak długo sobie już kwitnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
kasiek 18:49, 28 lis 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Juz Ci kwitnie różowy ciemiernik? U mnie o tej porze tylko białe zaczynają, różowe dopiero w marcu. Ale piekny!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Basieksp 19:17, 28 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
kasiek napisał(a)
Juz Ci kwitnie różowy ciemiernik? U mnie o tej porze tylko białe zaczynają, różowe dopiero w marcu. Ale piekny!


Noo takim pojedynczym pędem kwiatowym, pierwszy raz jesienią a biały daleko w pąkach pozostałe raczej na wiosnę zakwitną, tam nic się nie dzieje
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magleska 19:46, 28 lis 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Basia piękne kadry jesienne
a Aza jaką ma ciekawą sierść na grzbiecie -taka marmurkowa narzutka moja też przekręca tak śmiesznie całą głową ,jak coś do niej gadam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basieksp 19:56, 28 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
Magleska napisał(a)
Basia piękne kadry jesienne
a Aza jaką ma ciekawą sierść na grzbiecie -taka marmurkowa narzutka moja też przekręca tak śmiesznie całą głową ,jak coś do niej gadam


Bo ona taka malowana jest a tak na poważnie, zawsze się zastanawiam co ona sobie wtedy myśli, ale lubię jak ona tak kręci tą głową
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eda 09:46, 29 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)


Ja widziałam u innych dziewczyn, że już kwitną i uparcie tego białego podglądałam, a ten w liściach się ukrył, ciekawe jak długo sobie już kwitnie


A tak tak też widziałam piękne mają dziewczyny ciemierniki w rozkwicie a widzisz to niespodzianka haaa moje to zawsze w lutym szaleją i zawsze mnie zaskakują muszę poczekać przeniosłam parę sztuk pod perukowca i zobaczymy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 10:52, 29 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
eda napisał(a)


A tak tak też widziałam piękne mają dziewczyny ciemierniki w rozkwicie a widzisz to niespodzianka haaa moje to zawsze w lutym szaleją i zawsze mnie zaskakują muszę poczekać przeniosłam parę sztuk pod perukowca i zobaczymy


W sumie to wczesną wiosną są chyba bardziej wyczekiwane po zimie jedne z pierwszych, większych kwiatów, bo krokusy i inne te wczesne, mimo że ładne mają raczej małe kwiaty, a ciemierniki jedne z większych i pierwszych, przed tulipanami także, nie pogniewam się jak pozostałe poczekają sobie do wczesnej wiosny
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
gogo 00:56, 04 gru 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Basiu, misę z grosików już chwaliłam, teraz chwalę za super miejscówkę
Fajna wycieczka do lasu, a kaniami narobiłaś mi smaka
Cudny ten ciemiernik, a i reszta kwiatuszków zrobiła niespodziankę późnym kwitnieniem
Aza pięknie umaszczona

Przy okazji składam życzenia na Imieniny, takie ogrodnicze i nie tylko

____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies