Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 12:54, 21 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Dziś zimno, mokro i wietrznie, ale to koniec listopada taki mały szybki spacer, bo zimno





Wczoraj tak na szybko obsadziłam moją donicę, na wiosnę dostanie jakieś kolorowe kwiaty

____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 13:01, 21 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Szukałam coś kwitnącego i znalazłam niezawodne nagietki, lwia paszcza, smagliczka i jedna prymulka w ukryciu









____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 13:22, 21 lis 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Piękne zdjęcia zrobiłaś, nie widać na nich szaroburego końca listopada.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 13:39, 21 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
antracyt napisał(a)
Piękne zdjęcia zrobiłaś, nie widać na nich szaroburego końca listopada.


Małą chwilę byłam, dziś u nas naprawdę zimno, wczoraj jeszcze coś tam porobiłam w ogrodzie, było w miarę ok
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
greg66 14:13, 21 lis 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
U mnie chyba cieplej, wczoraj sporo zrobiłem ajeszcze chciałbym w tym roku pomalować i zamontować taki płot panel drewniany, mam tego pięć sztuk na 180cm. Może pogoda jeszcze pozwoli
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Judith 15:05, 21 lis 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Pięknie, Basiu! Dobrze jest umieć znaleźć takie piękne miejsca w burym listopadowym ogrodzie i spojrzeć na nie z odpowiedniego miejsca i pod odpowiednim kątem.
Moje ostatnie zdjecia (widziałaś : )) zrobiłam będąc na ogrodowym obchodzie z mężem. Gdy pokazałam mu potem zdjęcia, zapytał: to dzisiaj, teraz zrobiłaś te zdjecia? Jak? Gdzie? Dlaczego ja tego nie widziałem?
Ty, Basiu, potrafisz .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Alija 17:06, 21 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
Basiu, piszesz, że mokro i wietrznie, a zdjęcia takie piękne.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 17:13, 21 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Judith napisał(a)
Pięknie, Basiu! Dobrze jest umieć znaleźć takie piękne miejsca w burym listopadowym ogrodzie i spojrzeć na nie z odpowiedniego miejsca i pod odpowiednim kątem.
Moje ostatnie zdjecia (widziałaś : )) zrobiłam będąc na ogrodowym obchodzie z mężem. Gdy pokazałam mu potem zdjęcia, zapytał: to dzisiaj, teraz zrobiłaś te zdjecia? Jak? Gdzie? Dlaczego ja tego nie widziałem?
Ty, Basiu, potrafisz .


A wiesz mój mąż też oglądając moje zdjęcia zapytał, my mamy to w ogrodzie i poszedł obchód zrobić
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 17:14, 21 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Alija napisał(a)
Basiu, piszesz, że mokro i wietrznie, a zdjęcia takie piękne.
Pozdrawiam.


Po południu pojechaliśmy do lasu, tam było spokojniej i nawet przyjemnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 17:16, 21 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
greg66 napisał(a)
U mnie chyba cieplej, wczoraj sporo zrobiłem ajeszcze chciałbym w tym roku pomalować i zamontować taki płot panel drewniany, mam tego pięć sztuk na 180cm. Może pogoda jeszcze pozwoli


U nas na malowanie czegokolwiek to już za zimno, my też mamy płot do pomalowania, nie zdążyliśmy, czeka na następny rok
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies