Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród amatora - proszę o pomoc

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród amatora - proszę o pomoc

Evchen 10:14, 27 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Iwonko, wpadłam do Ciebie w odwiedziny. Niesamowita metamorfoza! Jest pięknie! Będę tutaj często wpadać, jeśli pozwolisz
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
czarna_aga 23:30, 29 cze 2012

Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 98
Witam
Podobnie jak Evchen podziwam metamorfozę twojego ogrodu Twoja zadługa jest nieoceniona przepiękny efekt końcowy. Zazdroszczę pięknego soczystego dywaniku

____________________
MAŁY OGRÓD CZARNEJ AGI
Netka 08:44, 01 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Pięknie jest Iwonko i też o tym trawniczku miałam napisać jaki wycacany
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
iwona100na 15:39, 10 lip 2012


Dołączył: 22 wrz 2011
Posty: 271
Evchen, czarna_aga, Netka - dziękuje dziewczyny


w końcu ogarnęłam drugą stronę oczka, która wyglądała tak:


a teraz wygląda tak : - (róża jest tu tylko do jesieni)



____________________
Iwona - Ogród amatora - proszę o pomoc
iwona100na 15:51, 10 lip 2012


Dołączył: 22 wrz 2011
Posty: 271
Pierwsza część ogródka pięknie mi się rozrasta
- bo to w końcu raczkujący ogródek

Trawniczek już niestety nie jest taki soczysty ale upały robią niestety swoje - u mnie od 2tyg. totalny brak deszczu - wszędzie pada, burze .... a mnie wszystko omija




____________________
Iwona - Ogród amatora - proszę o pomoc
JulkAd 17:54, 10 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Iwonko pozwoliłam sobie odwiedzić Twój ogród. Byłam w nim już nie raz, ale sie jakoś nie miałam odwagi się wtedy wpisać. Dla mnie zmiany i cały ogród rewelacja
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 17:54, 10 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Iwonko pozwoliłam sobie odwiedzić Twój ogród. Byłam w nim już nie raz, ale sie jakoś nie miałam odwagi się wtedy wpisać. Dla mnie zmiany i cały ogród rewelacja
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
iwona100na 18:00, 10 lip 2012


Dołączył: 22 wrz 2011
Posty: 271
JulkAd - dziękuje za ciepłe słowa uznania
Nigdy nie sądziłam że kiedyś mój ogród zdobędzie słowa uznania
Pamiętam swoje początki i morze wylanych łez - bezradności i rozpaczy ....

Jeszcze raz bardzo dziękuje
Wiele to dla mnie znaczy, bardzo wiele
____________________
Iwona - Ogród amatora - proszę o pomoc
JulkAd 22:31, 17 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Iwonko, cały czas podziwiam jak szybko zaszły zmiany u Ciebie. Wprost pięknie to wygląda. Mam tez kilka ptyań. Jak znajdziesz czas to odpisz proszę.

Jakie masz hortensje przed szmaragdami, czy to Limelight? A te żurawki to jakie to odmiany (wiem, że planowałaś Caramel i Marmelade, czy to one? rozumiem, że większość ogrodu masz w słońcu?

A jak często poprawiasz kanciki trawnika przy rabatkach?
Wiem też, że trawę siałaś na nowo...ja jeszcze będę walczyć o swój trawnik i szukam dobrych nasion traw do dosiewki...

Może dużo tych pytań, ale ciekawa jestem
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
iwona100na 14:32, 24 lip 2012


Dołączył: 22 wrz 2011
Posty: 271
JulkAd - już odpowiadam na pytania przepraszam dopiero teraz ale byłam na wakacjach
min. w Dobrzycach koło Koszalina w cudownym ogrodzie - jak znajdę czas to opisze i wkleję zdjęcia

- hortensje przed tujami - to Limelight, a z drugiej strony hortensje Slilver Dolar - uwielbiam białe
- żurawki, które u mnie rosną: to Caramel, Marmelade oraz Toffe - te trzy rosną w pełnym słońcu i dają rade Moja rabata to istna patelnia

- odnośnie kancików to są mało kłopotliwe. W poprawiałam je dopiero tylko 1 raz a sprawdzają się idealnie
- jeśli chodzi o dosiewke to używam substral - gotowej, ale łatam tylko "dziurki"
teraz zrobiłam trawnikowi małą areacje - grabiową - miałam duuużo zgniego siana i i planuje zrobić oprysk magicznej siły do trawnika


____________________
Iwona - Ogród amatora - proszę o pomoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies