Gdzie jesteś » Forum » Powitania » No to sie zdobyłam na odwagę :)

Pokaż wątki Pokaż posty

No to sie zdobyłam na odwagę :)

Babsee 11:32, 27 lut 2020

Dołączył: 30 sty 2020
Posty: 13
To moje drugie podejście. Pierwsza wizyta na forum wprawiła mnie w zakłopotanie, stwierdziłam, że wszyscy tu wszystko umieją, posiadają wiedzę, której chyba nigdy nie opanuję i ..uciekłam. Po 2 miesiącach, zachęcona na moim macierzystym forum, weszłam drugi raz i od roku czytam.Czytam, oglądam, podziwiam, sprawdzam nazwy roslin w necie, staram się zapamiętac i tak na okrągło.Moim marzeniem od zawsze, był choćby najmniejszy ogródek. Wychowałam się w domu z dużym ogrodem, gdzie moja Mama z dzika pasją sadziła absolutnie wszystko- drzewa owocowe,krzewy owocowe, truskawki, pomidory i całą masę bylin i kwiatów.W tamtych czasach, zdobycie roślin było dość trudne, więc Mama była zaprzyjaźniona z pracownikami ogrodu botanicznego i stamtąd dostawała szczepki czasem niezwykle egzotycznych roślin.Do dziś też pamiętam, jak wiozła na motorze z Bieszczad( od nas jakieś 400 km) dwa krzaki jałowca bo marzył się jej skalniak z prawdziwego zdarzenia.
Mamie do pięt nie sięgam ale pokochałam mój malutki ogródek i bardzo, bardzo chce żeby był piękny.Mam go dopiero od 2 lat i wszystkiego się muszę nauczyć.
Anda 11:52, 27 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Witaj Fajnie, że się wreszcie odważyłaś. Załóż wątek, pokaż zdjęcia ogródka i zacznij się udzielać Pozdrawiam.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
BasiaLT 12:59, 27 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Niepotrzebnie wpadłaś w zakłopotanie, wcale nie jest tak że wszyscy wszystko umieją i wszystko wiedzą. I nie wszyscy mają pięknie urządzone ogrody. Większość jest powiedzmy w połowie drogi. Za to na 100% uzyskasz tu pomoc i doradztwo. Załóż wątek i zrób sobie podpis żeby było cię łatwiej znaleźć.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
sylwia_slomc... 13:01, 27 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Witaj i odwagi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 13:10, 27 lut 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Witaj Ja też jestem od niedawna, czytam, oglądam, podglądam, tak powolutku co nieco się uczę Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Babsee 09:04, 04 mar 2020

Dołączył: 30 sty 2020
Posty: 13
Dziekuję za przywitanie, czas na pierwsze zapytania
Gardenarium 17:03, 04 mar 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wymyśl tytuł, a ja przeniosę wątek do działu Nasze ogrody Dobrze?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Babsee 11:21, 12 mar 2020

Dołączył: 30 sty 2020
Posty: 13
Wrocławski mały ogródek.

Babsee 15:35, 12 mar 2020

Dołączył: 30 sty 2020
Posty: 13
Pani Danusiu, ja juz zadałam pierwsze pytania w watku odnosnie projektowania ogrodu, więc chyba tamto też wrzucic do watku?nie wiem, proszę zdecydować. Nie chciałabym robić tu bałaganu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies