Gdzie jesteś » Forum » Nawadnianie » Zraszacze wahadłowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Zraszacze wahadłowe

Corbi 21:32, 25 mar 2020

Dołączył: 25 mar 2020
Posty: 4
Posiadam trawnik przydomowy na powierzchni około 10 arów. Na powierzchni trawnika posiadam chociażby oczko wodne, co powoduje dookoła niego, bardziej prostokątne fragmenty trawy. Z tego powodu, zdecydowałem że zakupie zraszacz taki jak w tytule, a nie obrotowy, kowadełkowy, jak zwał tak zwał.

Gardena Aquazoom 350/3

Podobają mi się w Gardenie zasięgi podawane przez producenta czyli 7m-21m oraz 17m szerokości, a sama firma kojarzy mi się raczej z dobrej jakości produktem i trwałością, czy mam rację w tym przypadku?
Czy te zasięgi są podane prawidłowo? Jeżeli tak, kupiłbym jeden na próbe i po czasie drugi aby podlać całą powierzchnię szybciej.
Najbardziej interesuje mnie odpowiedź z tymi zasięgami oraz czy ogólnie ten wytwór Gardeny jest polecany?
Gardenarium 21:50, 25 mar 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Im bardziej skomplikowany tym gorzej. Ja nie polecam tego akurat.
Generalnie jestem profesjonalistą i zakładam profesjonalne systemy nawadniające, ale czasem także muszę skorzystać z takich "wachlarzy" doraźnie. Stosuję najtańszy i najprostszy z Gardeny. TYch unikam jak ognia, zaraz coś nie działa, zatka się, zawiesi i popsuje.

Lubię te najprostsze a mianowicie: Classic zraszacz wahadłowy Polo 220 Gardena
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies