Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie, ale trochę romantycznie...chciałabym

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie, ale trochę romantycznie...chciałabym

Johanka77 22:35, 28 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Masz rzut z góry Twojego ogrodu?
Jak nie masz, to narysuj.
Będzie nam łatwiej.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
basik 23:02, 28 maj 2020

Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 64
Dzięki Asiu. Rabaty dopiero się wytyczają. Pod płotem będzie żywopłot z grabow i rabata z milorzebami i cyprysikami filifera nana. Ścieżka skręca i prowadzi do tarasu.


Najbardziej męczy mnie to czy całość ma być w zwirku czy tylko ścieżka, a obok trawa. Dalej będzie rabata dość duża. Nie wiem czy nie będzie takich ,,pasów,, żwir- trawa-rabata.
Coś narysuje i wrzucę, bo na zdjęciach faktycznie pomieszane...
____________________
Basia nowocześnie,ale trochę romantycznie...chciałabym
basik 16:34, 29 maj 2020

Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 64
O matko...rysowanie to nie moja dzialka coś tam naszkicowałam, starałam się zachować odległości, ale nie zawsze wyszło. Nie wiem czy jak dam ścieżkę w żwirku, to potem gdzie ma byc ławka też dac żwir (czyli będzie zwirowisko przed domem) czy tam dać trawę...w sensie wyżwirowac wszystko czy siać trawę?
____________________
Basia nowocześnie,ale trochę romantycznie...chciałabym
basik 23:26, 09 cze 2020

Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 64
Zawsze czytałam, że ogród wymaga i uczy cierpliwości i teraz się o tym przekonuję
Najpierw zeszłoroczne przygotowywanie rabat z gorczycą na polon, dodawanie wszystkich dodatków, a teraz jak niektóre rabaty gotowe to albo nie mogę kupić roślin, bo ich nie ma (np. stacjonarnie to już w ogóle) albo czekam na nie bardzo długo. Na jedno z zamówień już 4 tygodnie...nikt nie krzyczał, że szkółki mają takie zawaleniemoże do jesieni coś zasadzę
____________________
Basia nowocześnie,ale trochę romantycznie...chciałabym
LIDKA 13:33, 23 kwi 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6987
hmmmm ciekawe jak Ci idzie.
jak zajrzysz daj jakieś foto.
pozdrawiam
ja też początkujaca jestem
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies