Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród i zaciszny taras

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i zaciszny taras

sylwik69 20:30, 07 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Wowww!!! Magda masz przepiękny dom i cudowny taras bajka taras na równym poziomie z ogrodem to marzenie wielu i super płyty tarasowe.Wszystko utrzymane w nowoczesnym stylu i wydaje mi się ,że ogród też taki powinien być
Rabat za bardzo nie widać ale moje wrażenie jest takie,że masz za dużo gatunków roślin i tworzy się misz-masz
Twój taras bardzo przypomina mi ogród "Anulajda w raju" koniecznie obejrzyj.Ania stworzyła piękny,uporządkowany ogród.Wart naśladowania
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 20:34, 07 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Jeśli chodzi o Twój projekt na pewno zrezygnowałabym z bukszpanowego żywopłotu,bo ćma atakuje coraz bardziej dotkliwie.Zastąp go już na tym etapie np.cisem lub czymś innym
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Magda83 20:36, 07 maj 2020


Dołączył: 23 kwi 2020
Posty: 17
Sylwia jest dokładnie tak jak piszesz totalny misz masz, kupowałam co mi wpadło w oko, szybka gratyfikacja, a na wiosne patrze pustka to raz a chaos to 2. Dziękuje za komplementy odnośnie domu miał być prosty i użyteczny, i taki jest, ten taras na równym poziomie jest taki bo mojemu mężowi zależało i tak jest ale jest totalnie odsłonięty, a miał być jakby przedłużeniem salonu, w lecie jest cały czas w słońcu, a w wietrzne dni hula wiatr ale te okna dają bardzo dużo światła i to jest mega plus
____________________
Magdaogród i zaciszny taras
Magdic 20:45, 07 maj 2020

Dołączył: 04 maj 2020
Posty: 35
Dzień dobry, będę i ja obserwować, bo mam do zaplanowania niewielki ogródek. I też mi się marzy zaciszny taras.
Mój ogródek jest 30-letni, po poprzednich właścicielach mam dużo przypadkowych i zaniedbanych nasadzeń. Zbieram doświadczenie i się przyglądam.
____________________
Magda Mały ogród w wielkim mieście - metamorfoza
Magda83 21:48, 07 maj 2020


Dołączył: 23 kwi 2020
Posty: 17
Witaj, Magdic, ale może chociaż masz jakieś stare drzewa, bo ja o tym marzę ilekroć w upał jestem u moich rodziców u mnie jest pustynia zakładaj wątek, z chęcią będę obserwować
____________________
Magdaogród i zaciszny taras
SylwiaBe 09:24, 08 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 852
Witaj, oczywiście będę śledzić i kibicować, sama rozpoczęłam wyzwanie pt. Mój piękny ogród
Zazdroszczę tarasu, ja mam nadal dziurę, bo mąż zabiera się za niego 5 rok...
Pozdrawiam
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
sylwik69 07:44, 09 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Magda napisz priv do Makadamii,to zdolna dziewczyna, pomoże w projektowaniu
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Magda83 08:57, 09 maj 2020


Dołączył: 23 kwi 2020
Posty: 17
Dziękuje Sylwuś za radę, muszę się zebrać i napisać mam mega mętlik w głowie im więcej tego oglądam, tzn zdjęć ogrodów, inspiracji muszę ochłonąć... haha, bo już mi uciekają wizję mojego ogrodu i pomysły okazują się złe, na pewno napiszę no i muszę się na coś zdecydować
____________________
Magdaogród i zaciszny taras
Anda 15:22, 09 maj 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Witaj Usytuowanie ogrodu mam dokładnie takie samo, tzn. taras wychodzi na północ. Mój ogródek jednak o połowę mniejszy Pozdrawiam i powodzenia życzę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magda83 08:15, 10 maj 2020


Dołączył: 23 kwi 2020
Posty: 17
Hej, Ewa dziękuje za odwiedziny, Twoj ogródek jest śliczny i dopracowany, oczywiście już od dawna go znam, u mnie taras jest naokoło i nie wiem czym go zasłonić od strony południowej i zachodmiej, od pólnocnej planujemy pergole, z żeby można było tam siedzieć w czasie deszczu latem, największy problem to właśnie jak zasłonić inne strony od słońca, drogi i domu sąsiada może ktoś ma jakiś pomysł??? Proszę o radywszelakie!!!
____________________
Magdaogród i zaciszny taras
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies