Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy liściaste » Soliter - drzewo liściaste wielopniowe zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Soliter - drzewo liściaste wielopniowe zamkn.

Marti_01 19:56, 09 cze 2020


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 110
Hej wszystkim mam problem z doborem drzewa. Poszukuję drzewa liściastego o wielu pniach, takich rozłożystych niemal od samego dolu - naturalistyczne, nieco pokraczne, dotąd niepożądane w naszych ogrodach. Nie może być zbyt duże (20m) ale też nie jakiś karłowy mikrus. Zależy mi by pasowało do brzóz dorenboos i miało liście zielone. Potrzebne mi jest jako wertykalny składnik rabaty z bialym kwiatami (róże, ostróżki, naparstnica, orlaye itp). Jest cos takiego w Polsce? Znacie może takie gatunki lub macie w ogrodach? Wszelkie informacje są dla mnie na wagę złota, bo w tej kwestii jestem kompletnie zielona
____________________
Białe płótno-pomóżcie mi je pomalować
Gardenarium 09:02, 10 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jest taki wątek https://www.ogrodowisko.pl/watek/9795-forma-wielopienna-wielopniowa-drzewa

świdośliwę proponuję
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies