Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » HORTVS ogród Petera Janke w Hilden

Pokaż wątki Pokaż posty

HORTVS ogród Petera Janke w Hilden

Anda 22:34, 25 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33345
Dziękuję wszystkim za komentarze i cieszę się, że ogród Wam się podoba
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agania 21:20, 26 wrz 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anda napisał(a)


Tak, to magnolia grandiflora. Tam jest niesamowity mikroklimat, dobra osłona od wiatrów i rownież wrażliwsze rośliny dają tam radę

Polecam do zwiedzenia na żywo


Zwiedzanie taaakich ogrodów to moje marzenie

Pytałam, bo lubię magnolie i właśnie ją nabyłam, chciałam się upewnić, że to ona...będę sadzić mam już miejscówkę... zaryzykuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kontomoto 12:08, 14 paź 2020

Dołączył: 14 paź 2020
Posty: 3
piene roślny jak pielegjnujesz sucholubne rośliny?
Anda 14:20, 27 paź 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33345
Agania napisał(a)


Zwiedzanie taaakich ogrodów to moje marzenie

Pytałam, bo lubię magnolie i właśnie ją nabyłam, chciałam się upewnić, że to ona...będę sadzić mam już miejscówkę... zaryzykuję


Powodzenia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:21, 27 paź 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33345
kontomoto napisał(a)
piene roślny jak pielegjnujesz sucholubne rośliny?


To nie mój ogród, ja go tylko zwiedzałam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies