Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam, nazywam się Małgorzata

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam, nazywam się Małgorzata

GosiaW 17:18, 04 lis 2020


Dołączył: 15 cze 2017
Posty: 20
Cześć, jakieś 2-3 lata temu, kiedy moja teściowa rozmawiała ze szwagierką o roślinach, kwiatach w ogrodzie, ja nie znałam ani jednej rośliny, z tych o których rozmawiały. Jakiś kontakt z glebą, roślinami miałam, ale ograniczał się jedynie do pasadzonej przeze mnie lawendy, kilku miskantów i rozchodników w doniczce. W tym roku postanowiłam spróbować posiać pomidorki, miałam ambicje tylko na koktaliowe, ale razem z nasionami tychże pomidorków, dostałam też inne -gratisy i wtedy zdarzył się cud, nie dość że wszystkie siewki zeszły to jeszcze doczekałam się dużych malinowych pomidorów. Od wiosny chłonę wiedzę ogrodniczą jak oszalała, niedawno odkryłam Wasze wspaniale forum, choć zalogowałam się w 2017 (nie mam pojęcia jak to się stało) dziś przyszedł czas na przywitanie, będę zakładać ogródek użytkowo-ozdobny, jeśli tak to można nazwać. ps. jeszcze nie wiem gdzie są emotikony, ale troche jestem speszona.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/10767-warzywnik-rabata-boisko-sportowe-w-jednym-ogrodzie
Gosialuk 07:40, 05 lis 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Cześć imienniczko i krajanko
Jak już złapałaś bakcyla, to przepadłaś.
Poczytaj jak zrobić, by pojawił się na dole zielony link z nazwą, wtedy jak się u kogoś wpiszesz, ta osoba łatwo do ciebie trafi. Wstaw trochę zdjęć i opisz swój ogródek, wielkość, strony świata, zamierzenia.
Dziewczyny z forum bardzo chętnie pomagają, tylko muszą do ciebie trafić. Uśmiechnięte buźki najłatwiej wstawić przez dwukropek i nawias lub średnik i nawias.
Jak masz jakieś pytania nie krępuj się, akurat leżę chora, więc mam czas.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
GosiaW 20:55, 06 lis 2020


Dołączył: 15 cze 2017
Posty: 20
Dziękuję Gosia za powitanie, muszę ogarnąć sprawy techniczne, fotki juz zrobione
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/10767-warzywnik-rabata-boisko-sportowe-w-jednym-ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies