Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Ogród panów Lucenz i Bender w Bedburg-Hau

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród panów Lucenz i Bender w Bedburg-Hau

Waclaw 16:05, 12 lis 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
spacerowałem z przyjemnością. Adres zanotowałem. Może kiedyś ...
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Joku 18:17, 20 gru 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Wyczytałam niedawno że Panowie po raz ostatni udostępnią ogród do zwiedzania w 2023 roku i planują ze względu na swój wiek sprzedaż domu i ogrodu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Anda 15:47, 21 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Joku napisał(a)
Wyczytałam niedawno że Panowie po raz ostatni udostępnią ogród do zwiedzania w 2023 roku i planują ze względu na swój wiek sprzedaż domu i ogrodu.


Nie wiedziałam, ale właśnie byłam na ich stronie i niestety, przyszły sezon to ostatni, w którym będzie można podziwiać ich ogród.
Gdybym mieszkała bliżej to może bym się nawet zastanowiła nad kupnem ich domu…
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Joku 20:04, 21 gru 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Był fajny artykuł o nich w ostatnim numerze "Gartenträume".
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Anda 19:46, 22 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Joku napisał(a)
Był fajny artykuł o nich w ostatnim numerze "Gartenträume".


Chyba muszę zacząć kupować Gartenträume. Polecasz? Często są jakieś ciekawe artykuły?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Joku 20:09, 22 gru 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Bardzo lubię to czasopismo, kupuję regularnie. Jest zazwyczaj kilka relacji z ogrodów niemieckich, holenderskich, angielskich. Oczywiście są numery lepsze i gorsze a raczej takie które bardziej lub mniej mi się podobają. Od przyszłego roku łączy się ze swoim odpowiednikiem poświęconym mieszkaniom. Mieszkania też mnie interesują .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies